“Нова пошта” звернулась до омбудсмена щодо обшуків

ТОВ «Нова пошта» звернулася до бізнес-омбудсмена у зв’язку з обшуками Генпрокуратурою офісів і відділень компанії.

"Нова пошта" звернулась до омбудсмена через обшуки

«Нова пошта» звернулась до омбудсмена через обшуки

Про це компанія повідомила у відповіді на запит «Економічної правди«.

«21 березня ми звернулися до бізнес-омбудсмена у зв’язку з проведеними обшуками у наших офісах і відділеннях. На нашу думку, кримінальне провадження було зареєстровано необґрунтовано, а обрана тактика слідчих дій свідчить про здійснення тиску«, – повідомили у компанії.

Читайте також: Відбулася зустріч Генпрокурора та співвласника «Нової пошти»

«Про те, що стосовно компаній Групи зареєстровано кримінальне провадження, ми дізналися безпосередньо під час обшуків: нам повідомили про наявність провадження, зареєстрованого ще у листопаді минулого року, проте ні з запитами, ні з викликами до того часу жодного разу не зверталися. Ми розраховуємо на втручання бізнес-омбудсмена і його допомогу в цій ситуації«, – зазначили у «Новій пошті».

У компанії зазначають, що усі вилучені кошти повернули, а «Нова пошта» надає слідчим інформацію відповідно до отриманих запитів.

Як повідомлялося раніше, наразі проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами зловживання службовим становищем службовими особами ТОВ «Нова Пошта» та інших споріднених підприємств. Обшуки компанії проводилися у шести містах України: Київ, Дніпро, Одеса, Львів, Харків та, зокрема, Полтава.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Не получается отжать НП. Хорошо борятся, молодцы.

2018-04-17
Юра
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: