“Нова пошта” звернулась до омбудсмена щодо обшуків

1

ТОВ “Нова пошта” звернулася до бізнес-омбудсмена у зв’язку з обшуками Генпрокуратурою офісів і відділень компанії.

"Нова пошта" звернулась до омбудсмена через обшуки

“Нова пошта” звернулась до омбудсмена через обшуки

Про це компанія повідомила у відповіді на запит “Економічної правди“.

21 березня ми звернулися до бізнес-омбудсмена у зв’язку з проведеними обшуками у наших офісах і відділеннях. На нашу думку, кримінальне провадження було зареєстровано необґрунтовано, а обрана тактика слідчих дій свідчить про здійснення тиску“, – повідомили у  компанії.

Читайте також: Відбулася зустріч Генпрокурора та співвласника “Нової пошти”

Про те, що стосовно компаній Групи зареєстровано кримінальне провадження, ми дізналися безпосередньо під час обшуків: нам повідомили про наявність провадження, зареєстрованого ще у листопаді минулого року, проте ні з запитами, ні з викликами до того часу жодного разу не зверталися. Ми розраховуємо на втручання бізнес-омбудсмена і його допомогу в цій ситуації“, – зазначили у “Новій пошті”.

У компанії зазначають, що усі вилучені кошти повернули, а “Нова пошта” надає слідчим інформацію відповідно до отриманих запитів.

Як повідомлялося раніше, наразі проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами зловживання службовим становищем службовими особами ТОВ “Нова Пошта” та інших споріднених підприємств. Обшуки компанії проводилися у шести містах України: Київ, Дніпро, Одеса, Львів, Харків та, зокрема, Полтава.

23 жовтня 2018
22 жовтня 2018