Нова інформація щодо обшуків на “Новій пошті” – Генпрокуратура

0

Наразі проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами зловживання службовим становищем службовими особами ТОВ “Нова Пошта” та інших споріднених підприємств.

Нова інформація щодо обшуків на "Новій пошті" - Генпрокуратура

Нова інформація щодо обшуків на “Новій пошті” – Генпрокуратура

Про це повідомила прес-секретар Генпрокурора Лариса Сарган на своїй сторінці у Facebook.

Проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами зловживання службовим становищем службовими особами ТОВ “Нова Пошта” та інших споріднених підприємств, які за участю службових осіб органів ДФС України, з метою одержання неправомірної вигоди для вказаного підприємства, здійснили прикриття його незаконних фінансових послуг, що призвело до ненадходження до бюджетів коштів у вигляді обов’язкових податкових зборів та спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом державним інтересам, а також умисного ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів), що входять в систему оподаткування, введених у встановленому законом порядку, службовими особами ТОВ “Нова Пошта” у особливо великих розмірах при здійсненні ліцензійної діяльності з переказу грошових коштів, доставки товарів (посилок) та міжнародних перевезень, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364, ч. 3 ст. 212 КК України“, – зазначила вона.

Сарган додає, що обшуки проводилися у шести містах України: Київ, Дніпро, Одеса, Львів, Харків та, зокрема, Полтава.

Наразі досудове розслідування триває, повідомлення про підозру не складалися та запобіжні заходи не обиралися.

Нагадаємо, що вчора один із засновників компанії Володимир Поперешнюк повідомив, що в офісах “Нової Пошти” проводяться обшуки.

20 вересня 2018