Німецький публіцист та полтавський філософ дискутуватимуть про виклики західного мультикультуралізму для України

Що таке мультикультурне суспільство? Якими є його головні ідеї? Хто зацікавлений у просуванні і реалізації цих ідей? Яку небезпеку ці ідеї несуть європейським народам? Про це і не тільки 9 листопада о 17:00 в приміщенні обласної бібліотеки імені Котляревського дискутуватимуть сучасні філософи і публіцисти Ігор Загребельний та Віктор Тимченко.

14971233_1169136656498769_386604739_n

– Сьогодні українці продовжують запекле протистояння з Москвою. Але не варто забувати, що Україна є частиною єдиної європейської цивілізації. А це означає, що ми не можемо стояти осторонь тих проблем, із яким зіткнувся Захід. Під час зустрічі Віктор Тимченко та Ігор Загребельний розкажуть про основні виміри однієї з таких проблем, а саме мультикультуралізму, – говорять організатори заходу.

Автори презентуватимуть свої книги «Модерний націоналізм» та «Орієнтири спротиву», і крізь призму цих праць говоритимуть про сучасні виклики для Європейської цивілізації.

Віктор Тимченко – журналіст, член спілки письменників Німеччини. Народився в Україні, але останні 20 років живе і працює в Європі. Закінчив Київський університет імені Тараса Шевченка, за фахом – журналіст. 1990 року переїхав до Німеччини, на батьківщину дружини. У Берліні, Гамбургу і Мюнхені видав кілька книг політичної аналітики.

Тимченко

Віктор Тимченко на «Еспресо TV»

У своїй книзі «Модерний націоналізм» пан Віктор пише, що коли у світі найближчим часом нічого не зміниться, то на нього чекає катастрофа. Він доходить до такого висновку, аналізуючи демографічний вибух у країнах Півдня та його драматичні наслідки для європейської цивілізації. На цьому тлі активізуються націоналістичні рухи, котрі протистоять імперським мультикультурним експериментам.

У цій книзі автор проводить межу між націоналізмом і шовінізмом, сильними і слабкими націями, називає союзників і противників націоналістів у їхній боротьбі, а також не обходить гострі питання радикалізму і тероризму.

На великому матеріалі Віктор Тимченко простежує розвиток націоналістичної ідеології від наукових витоків у добу її зародження до сьогодення, аналізує сучасні трансформаційні процеси, роль народу і території, ідеї та провідника, порушує проблеми сувернітету, націоналістичної спадщини, ставлення до расизму, антисемітизму та вождизму.

Ігор Загребельний Народився 26 травня 1988 року на Полтавщині. В 2003-2006 роках навчався в Колегіумі імені святого Йосафата Кунцевича при Бучацькому монастирі отців-василіан. З 2006 по 2012 рік – студент історичного факультету Полтавського національного педагогічного університету. Член Всеукраїнської організації «Тризуб» ім. С. Бандери. За націоналістичну діяльність двічі притягувався до кримінальної відповідальності. Є автором низки наукових і публіцистичних робіт консервативно-націоналістичного спрямування.

Загребельний Ігор 3

Презентація книги Ігоря Загребельного в Ужгороді

Книга «Орієнтири спротиву» – це збірник статей, що охоплюють широке коло тем: теоретичні аспекти українського націоналізму, нинішня московсько-українська війна, проблеми міграції та відносин між християнами і мусульманами, перспективи націоналістичної боротьби в Україні. Предмет аналізу у книзі варіюється від політичного життя в Україні чи динаміки розвитку Західної цивілізації до новинок кінематографу. Погляд на національні негаразди України здійснюється з позицій усвідомлення глобальної кризи людства.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: