Німеччина і Швейцарія допоможуть Полтаві захистити інтереси громади

Катерина Шевелєва
11:03 | 23 березня 2016
1

23 березня в Полтавській міській раді відбулася перша нарада робочої групи з GIZ (Німецьке товариство міжнародного співробітництва). Робочу групу своїм розпорядженням створив міський голова Олександр Мамай.

giz

Проект “Інтегрований міський розвиток в Україні” сприяє реалізації головної реформи українського уряду – децентралізації та посилення ролі місцевого самоврядування. Цей проект започаткувало Міністерство економічного розвитку Німеччини. Німці спільно зі Швейцарією інвестують близько 6 мільйонів євро для покращення життєвого середовища, а також для посилення участі людей у вирішенні суттєвих проблем розвитку міста.

– Цей проект працює зараз у чотирьох містах – Полтава, Вінниця, Житомир та Чернівці. На сьогодні він дуже важливий для Полтави. Що це дасть? Перше – це об’єднання інтересів міст. В нас на сьогодні є інтереси громади, інтереси влади, бізнесу. А задача – об’єднати все в інтерес полтавської громади, – зазначив голова робочої групи Юрій Левченко.

DSC_0712

Строк дії Проекту – три роки. Робоча група має допомагати в підготовці та зборі актуальних даних, програм та фахових планів з розвитку населення, землекористування, житлового фонду, економіки міста тощо.

– За ці три роки буде напрацьовано дуже багато проектів, потім вся громада вибере найкращий, один малий і один великий – на малий проект виділять 70 тисяч євро, а на великий – близько 250-300 тисяч євро. Ці два проекти будуть реалізовані в Полтаві, – наголосив Левченко.

Зазначимо, що інтегрований міський розвиток складається з трьох компонентів:

Перший компонент – розвиток спроможності управлінського персоналу та відібраних партнерських організацій громадянського суспільства в сфері менеджменту Концепції інтегрованого міського розвитку, а також у розробці такої Концепції з розвитку міста чи відібраних районів міста в співробітництві з містами-партнерами.

Мета другого компоненту – провести фахове планування і підготувати до реалізації обраний інфраструктурний проект.

Третій компонент спрямовується на розробку платформи, яку створять у співробітництві з Асоціацією міст України і яка сприятиме національному та міжнародному обміну досвідом.

Катерина Шевелєва

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Такие сумы большие, что задаешься вопросом, а какая им выгода с этого???

15:56 | 23 Березня 2016
Аварик
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: