Незаконне будівництво і хуліганство. Поліція допитує свідків подій біля Універсаму

3-4 квітня слідчі Полтавського відділу поліції викликали на допит свідків у справі про незаконне будівництво та хуліганство за адресою вул. Івана Мазепи, 45. Нагадаємо, активісти вже двічі демонтували паркан на майданчику, де замість встановлення тимчасових споруд невідомі будівельники заклали фундамент.

Поліція допитує свідків подій біля Універсаму

Поліція допитує свідків подій біля Універсаму

Правоохоронці повідомили, що необхідні матеріали щодо будівництва вчора, 3 квітня, оформили разом із інспектором Державної архітектурно-будівельної інспекції. Заступниця начальника ДАБІ області Олена Морозова зазначила, що всі відомості направлені скаржникам, які 27 березня звернули увагу інспекторів на незаконну забудову. Незабаром ім’я порушника стане відомо й громадськості.

– Розслідується кримінальне провадження за фактом незаконної забудови та за фактом хуліганства. Слідчий кого вважає за необхідне, того й викликає. Він виписує повістку й хоче з’ясувати обставини, які його цікавлять у справі.

Олександр Терела, начальник Полтавського відділу поліції

Олександр Терела

Олександр Терела

У соцмережах світлини своїх повісток оприлюднили деякі депутати міської та обласної рад, громадські активісти.

17796733_1874071816140646_5450802501937647209_n

Тетяна Микуця, депутатка обласної ради, здивована, що в повістці не вказана адреса відділу чи контактний телефон:

– У нас не одна установа, де можуть проводити допит, а в повістці адреса не вказана. Зате на півсторінки розписана відповідальність, якщо не з’явитися.

Тетяна Микуця, депутатка Полтавської обласної ради

Тетяна Микуця

Тетяна Микуця

Слідчий Ігор Петренко пояснив, що це може бути механічною помилкою, оскільки повістка складається з двох частин. У тій із них, яку лишають собі правоохоронці, адреса зазначена.

Олександр Терела повідомив, що одному слідчому не під силу допитати всіх свідків події. Тому когось викликають у першу чергу, когось пізніше. Проте якщо хтось володіє важливими відомостями, то його запрошують поділитися ними. Як зазначив Ігор Петренко, слідчий у цій справі, фігурантів подій опізнавали з відеоматеріалів.

KoE9VzRZSuc

І начальник відділу, і слідчий повідомили, що в поліцію приходив інспектор ДАБІ Валентин Діденко, який теж свідчив щодо цього факту.

Інші подробиці наразі захищає таємниця слідства.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: