Незабаром електроенергія в Полтаві й області подорожчає

ПАТ «Полтаваобленерго» нагадує, що з 1 березня 2017 року діятимуть нові тарифи на електроенергію.

Незабаром електроенергія в Полтаві подорожчає

Незабаром електроенергія в Полтаві подорожчає

З цієї весни запроваджуються змінюються величини блоків тарифів. Якщо раніше межа першого блоку для населення сільської місцевості була 150 кВт∙год. на місяць, то відтепер для них, як і для містян, ця межа становитиме 100 кВт∙год. Другий блок для обох категорій споживачів починатиметься від 100 кВт∙год. на місяць, при цьому граничної межі для нього не встановлено.

Ті, хто використовує електричну енергію в межах першого блоку, сплачуватимуть за одну кВт∙год. 90 копійок. Вартість електроенергії другого блоку – 1 грн 68 коп. за одну кВт∙год.

Для деяких категорій споживачів, як зазначає прес-служба «Полтаваобленерго», зокрема багатодітних, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, незалежно від обсягів споживання, обмежуючі величини блоків відсутні взагалі, а вартість 1 кВт∙год. – 90 копійок.

– Це останнє, згідно з Постановою НКРЕКП №220, підвищення цін на послугу електропостачання. Водночас у даному документі значиться чимало важливих змін, про які мають знати всі споживачі, щоб не помилитися при проведенні розрахунків.

ПАТ «Полтаваобленерго»

Слід звернути увагу, що для жителів міст і сіл, які проживають у багатоквартирних негазифікованих будинках і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання та мешканців житлових будинків (у т. ч. готельного типу, квартирах та гуртожитках), обладнаних у встановленому порядку електроопалювальними установками, буде дещо обмежений ліміт. Так, по першому блоку їм замість 3600 надаватиметься 3000 кВт∙год. на місяць. Граничної межі для другого блоку немає. А сплачувати цій категорії споживачів в опалювальний період, а саме з 1-го жовтня по 30 квітня включно, за обсяг, спожитий до 3000 кВт∙год. на місяць, необхідно буде 90 копійок, а понад 3000 кВт∙год. – 1,68 грн.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: