Невідомі влаштували пожежу будинку депутата зі «Штабу Супротиву»

2

Затемна 9 квітня невідомі влаштували підпал будинку, за адресою якого прописаний депутат Юліан Матвійчук. Постраждалих немає, проте пожежу гасили всім будинком.

Невідомі влаштували пожежу будинку депутата зі «Штабу Супротиву»

Невідомі влаштували пожежу будинку депутата зі «Штабу Супротиву»

Виявилося, що з родини Матвійчуків ніхто не проживає за адресою пров. Малий, 9. Людмила Матвійчук, мати депутата міськради, повідомила, що її на місці не було; про подію дізналася від сусідів.

– Телефонувала сусідка й сказала, що була страшна пожежа. Викликали пожежників, не могли погасити палаючі дошки відрами з водою. Як воно розгорілося? Після дощу воно ж мокре. Мабуть, кинули щось запальне.

Людмила Матвійчук

Пожежу ліквідували до приїзду вогнеборців – зазначили в ДСНС. Мешканці зреагували швидко; постраждав лише сарай. Біля будинку лишилися сліди пожежі – пошкоджені полум’ям дерев’яні дошки.

– Там жила моя бабуся з дідом. Я там прописаний, і в усіх документах зазначена та адреса. Моя мати майже там не живе: приходить годувати котів і собаку. Сьогодні зранку прийшла – а там наслідки пожежі.

Юліан Матвійчук

IMG_3035

За словами Людмили Матвійчук, у будинку важко розібратися з номерами квартир (крім однієї, вони не зазначені). Хазяїн квартири, прибудова якої постраждала – відомий художник Іван Новобранець; за згаданою адресою розташована його майстерня. Перед хатою, за словами пані Людмили, 76-річний митець доглядає за тваринами.

Людмила Матвійчук переконана: це спроба тиску на її сина. Самостійно дерев’яні конструкції не зайнялися б, оскільки відсиріли після дощу. А художник – не має ворогів.

За словами сусідки, подія трапилася ввечері, близько 21-ї години. Пані Матвійчук згадала, що вдень, коли навідувалася на провулок Малий, 9, бачила двох молодиків років двадцяти, які оглядали територію.

IMG_3038

Родина Матвійчуків підозрює, що цей випадок – реакція сил, які не підтримують позицію «Штабу Супротиву». Юліан Матвійчук зазначив, що вплинути на нього в такий спосіб не вдалося:

– Неуспішна спроба якогось тиску.

Юліан Матвійчук

Нагадаємо, «Штаб Супротиву» виступає проти свавілля міської влади та вимагає від міського голови скликати позачергову сесію ради, аби проголосувати за резонансні питання. Сьогодні, зранку 10 квітня активісти «Штабу Супротиву» заблокували вхід до міської ради, аби пришвидшити рішення мера. Не обійшлося без сліз і сутичок.

Коментувати

2 Коментарів
Гражданин
• 10:34 | 10 квітня 2017

Ребят, так а как дела у собаки и котов? Почему никто не счёл нужным осветить состояние постоянных жильцов?

Відповіcти
Анна Єгорова
• 11:54 | 10 квітня 2017

шановний читачу, у першому абзаці зазначено, що постраждалих немає.

20 березня 2018
19 березня 2018