Нетверезий пасажир зламав ніс провіднику потягу Хорол-Кременчук

14 жовтня потяг Хорол – Кременчук затримали в дорозі майже на півтори години через травмування провідника пасажиром, який перебував у стані алкогольного сп’яніння.

Нетверезий пасажир зламав ніс провіднику потягу Хорол-Кременчук

Нетверезий пасажир зламав ніс провіднику потягу Хорол-Кременчук

Про це повідомляється на сайті «Укрзалізниці».

Пасажир зайшов до потягу на станції Глобине і слідував до ст. Устинівка. На прохання пасажира провідник вибив йому квиток на касовому апараті за заявленим маршрутом. Проте пасажир відмовився оплатити проїзд. На прохання провідника оплатити проїзд пасажир почав поводитися неадекватно – кричати та грубіянити.

Поведінка пасажира, порушення вимови та запах алкоголю вказували на те, що пасажир знаходився у нетверезому стані. Після повторного ввічливого прохання залізничників оплатити проїзд пасажир почав бити провідника в обличчя, поки в останнього не пішла кров з носу.

За інформацією підприємства, така поведінка кривдника обурила пасажирів, які стали свідками інциденту, але нічого не могли вдіяти.

Потерпілий провідник сказав чоловіку, що викличе поліцію. Той, у свою чергу, миттєво побіг до робочого тамбура. На зупиночній платформі Черевани, не доїхавши до станції Устинівка, пасажир вискочив із вагона і зник. Травмованому провіднику надали першу долікарняну допомогу колегою-провідником та пасажирами, а про випадок повідомлено телефоном поліцію.

– «Укрзалізниця» обурена вчинком пасажира та заявляє про неприпустимість таких випадків на залізничному транспорті. Звертаємо увагу, що провідник бере участь в управлінні поїздом і несе відповідальність за безпеку руху. Тому напад на провідника – це пряма загроза безпеці руху, життю і здоров’ю пасажирів та працівників залізниці. Сподіваємося на об’єктивне розслідування цього випадку, притягнення винних до відповідальності та справедливе покарання, – прокоментували в «Укрзалізниці».

Потяг на станції Кременчук вночі зустрічали працівники поліції. Затримка поїзда в дорозі склала 1 год. 28 хв. Травмованого провідника відвели до медпункту, викликали швидку допомогу та доправили до лікарні. Після огляду потерпілого медики поставили діагноз «закритий перелом кісток носа зі зміщенням перенісся» та надали необхідну медичну допомогу. На даний час постраждалий залізничник знаходиться вдома.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: