Неокласика по-українськи. Піаніст та композитор Єгор Грушин презентував у Полтаві новий альбом

Ліричні, меланхолійні, танцювальні, драматичні, медитативні композиції виконані на фортепіано під супровід скрипки та віолончелі. Саме таким є обличчя сучасної української неокласичної музики, яку репрезентує піаніст-композитор Єгор Грушин.

25 жовтня музикант завітав до Полтавської обласної філармонії, аби презентувати свою нову платівку під назвою «Once».

IMG_3391

Четвертий студійний альбом виконавця з’явився на світ 1 червня 2016 року і складається з дев’яти композицій. Більшість із них записана під супровід струнного квартету.

– На відміну від попереднього, цей альбом не пронизаний горизонтальною сюжетною лінією, в ньому кожна композиція є самодостатньою та розповідає свою історію. Платівка побудована за принципом контрастності: ліричні композиції слідують за жвавими, меланхолійні за танцювальними, драматичні за медитативними. Цей принцип допомагає постійно тримати в увазі слухача, фокусувати на різних настроях та сприймати музику в різних її проявах і варіантах, – говорить композитор Єгор Грушин.

Над самим альбомом музикант працював більше року. Платівка складається з дев’яти композицій.

Крім Єгора Грушина, до створення «Once» долучилися віолончелістка Роксолана Пахолків, перша скрипка Анна Бура, друга скрипка Марта Бура, альтист Едуард Погарецькі, звукорежисер Богдан Нестор. Робота відбувалася на студії звукозапису «Virtuoso Records». Автором дизайну обкладинки є Андрій Балан.

Грушин

Турне на підтримку альбому має назву #Oncetour. Композитор та його музиканти планують проїхати 18 українських міст.

Грушин Тур

25 жовтня 2016 року відбувся 8 концерт в рамках цього туру. Єгор Грушин розпочав виступ із виконання композиції «Kaisermarsch», яка входить до попереднього альбому «Dominicano». За там автор виконав нові треки.

Посеред виступу Єгор Грушин подякував полтавцям за теплий прийом та відзначив, що йому приємно виступати коли публіка тихо та уважно слухає:

– Дуже дякую Вам, що ви слухаєте так уважно. Нам дійсно дуже приємно грати тут для Вас. Це восьмий концерт за восьмий день. І не важливо, чи ти виходиш в зал, де зібралося 500 людей, чи 50, ти завжди отримуєш певну енергетику від публіки. Ви так уважно слухаєте, так тихо. Цим Ви нас дуже підтримуєте.

Крім Єгора Грушина у Полтаві виступали віолончелістка Роксолана Пахолків та скрипалька Анна Бура.

По закінченні виступу композитор ще раз подякував полтавцям за підтримку, а за тим взявся роздавати автографи та підписувати диски для своїх шанувальників.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Прямо в топ! Это важнее рейдерского захвата и беспредела властей?

2016-10-26
Критик
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: