Небайдужих запрошують підтримати проект “Відзнаки імені Героїв Небесної Сотні”

Проект «Відзнаки Героїв» став можливим за сприяння фонду «Відродження». Ряд проектів для підтримки української молоді в галузях, у яких працювали чи мріяли працювати Герої.

Небайдужих запрошують підтримати проект "Відзнаки імені Героїв Небесної Сотні"

Небайдужих запрошують підтримати проект «Відзнаки імені Героїв Небесної Сотні»

На сайті «Спільнокошт» опублікували ідею проекту «Відзнаки імені Героїв Небесної Сотні», якому потрібна фінансова підтримка (100 000 грн).

– Ми хочемо, щоб наших рідних пам’ятали життєрадісними, сміливими та вільними, згадували за хороші справи і таким чином вшановували їх світлу пам’ять. Ми будемо розповідати світу про українських Героїв про їх мрії та любов до життя.

У 2017 році за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» було втілено проекти Відзнак на честь Героїв – Назарія Войтовича, Дмитра Максимова, Богдана Сольчаника.

Назарій Войтович мріяв стати художником – в рамках проекту відкрито Програму мистецьких резиденцій у пам’ять про наймолодшого Героя Небесної Сотні. Сьогодні мистецька резиденція – це вільні майстерні для молодих митців, у яких вони зможуть професійно розвиватись та створювати свої проекти.

Дмитро Максимов

Дмитро Максимов

Дмитро Максимов був майстром спорту України; срібним та бронзовим призером із дзюдо Дефлімпійських ігор у Софії 2013 року; бронзовим призером чемпіонату світу зі східних єдиноборств серед нечуючих, що проходив на острові Маргарита (Венесуела) у 2012 році – запроваджена «Відзнака імені Героя «Небесної Сотні» Дмитра Максимова». Конкурс, що передбачає відзначення ініціатив, які підтримують розвиток спорту для людей з інвалідністю.

Богдан Сольчаник був українським істориком та громадським діячем, викладав на Кафедрі нової та новітньої історії України Українського католицького університету у Львові – засновано тревел-грант, завдяки якому молоді науковці отримали можливість виступити на науковій конференції в Оксфорді та Кембриджі.

Богдан Сольчаник

Богдан Сольчаник

Продовжуючи обраний напрямок, ми плануємо запровадити наступні Відзнаки Героїв. І для нас Спільнокошт – це спроба не тільки підтримати «Відзнаки Героїв» ресурсно, це пошук спільнот однодумців серед громадських організацій, активістів, небайдужих людей, які б хотіли разом з нами впроваджувати Відзнаки на честь всіх Героїв Небесної.

Відзнака імені Сергія Нігояна. Передбачає проведення конкурсу творчих робіт серед студентів Університету імені І. К. Карпенка-Карого, щоб мотивувати до створення сценаріїв, фільмів, мистецьких акцій, присвячених боротьбі за свободу.

Відзнака імені Сергія Кемського засновується для підтримки молодих філософів, політологів, які присвячують роботи суспільним перетворенням в Україні, цінностям Майдану, системній боротьбі з корупцією.

Відзнака імені Сергія Байдовського. На честь Сергія буде проведено конкурс віртуальних проектів з умовною назвою «Країна Гідності».

Олександр Капінос – хлібороб, громадський діяч, організатор вечорниць та просвітницьких заходів для молоді.

Олександр Капінос – хлібороб, громадський діяч, організатор вечорниць та просвітницьких заходів для молоді.

Відзнака імені Олександра Капіноса. Цією Відзнакою хочуть відзначити активних громадських діячів, студентів, вчителів із сіл та невеликих містечок, які тримають сьогодні «культурний фронт».

Міжнародна Відзнака імені Юрія Вербицького. Відзнака створить можливості українським науковцям та студентам, які спеціалізуються у галузі «Наука про Землю» та «Геофізика».

Детальніше про проект та Відзнаки Героїв можна ознайомитися за посиланням.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: