Назвали перші три напрямки, на яких будуть платні автобани в Україні

0

В ефірі «Інформаційного вечора» на «5 каналі» міністр інфраструктури України Володимир Омелян розповів про перспективи спорудження платних доріг в Україні та перші три ймовірні напрямки.

Назвали перші три напрямки на яких будуть платні автобани в Україні

Назвали перші три напрямки, на яких будуть платні автобани в Україні

— Цього року ми плануємо початок тендерних процедур на спорудження першої платної дороги в Україні Львів-Краківець плюс, можливо, північний об’їзд Львова. Далі ми хочемо піти в напрямку Києва до Одеси. Це, насамперед, Київ-Біла Церква. Є перспектива платної дороги, яка поєднає Херсон, Миколаїв та Одесу, − повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Він також уточнив, що немає сумнівів у попиті на платні дороги серед українців.

— Я думаю, що українці, коли сплачують за якісні автомобілі, за якісні умови життя чи за подорожі, розуміють, що це не може бути безоплатно. Те саме буде з платними дорогами. Якщо ти хочеш їхати швидше, безпечніше, комфортніше – ти за це заплатиш. Якщо альтернативою є вузька звивиста сільська дорога, то відповідь очевидна, − каже Омелян.

Він додає: «Я бачу, що багато українців, які подорожують Європою, користуються платними автобанами. У нас теж є статистика з цього приводу, і я переконаний, що цей експеримент буде успішним в Україні«.

09 декабря 2018
08 декабря 2018