НАЗК закликає чиновників змінити російські електронні адреси в реєстрі е-декларацій

0

НАЗК закликає чиновників змінити російські електронні адреси в реєстрі електронних декларацій. Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

НАЗК закликає чиновників змінити російські електронні адреси в реєстрі е-декларацій

НАЗК закликає чиновників змінити російські електронні адреси в реєстрі е-декларацій

На виконання Указу Президента України від 15 травня 2017 року №133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» просимо невідкладно змінити електронні поштові скриньки російських доменів (наприклад: mail.ru, yandex.ru, bk.ru) в особистих облікових записах Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування на створені на українських серверах (наприклад: ukr.net, i.ua, email.ua, gmail.com)“, – йдеться у повідомленні.

У НАЗК зазначають, що  для зміни електронної поштової скриньки облікового запису необхідно на одному з українських поштових сервісів отримати персональну електронну адресу. Після цього авторизуватися в Реєстрі за посиланням portal.nazk.gov.ua за допомогою власного ЕЦП. Потім треба перейти у вкладку “Мій профіль”, натиснути кнопку “Змінити контактні дані”, у полі “Новий E-mail” вказати нову поштову скриньку та натиснути кнопку “Змінити E-mail”. На нову поштову скриньку надійде лист «Зміна E-mail | ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ДЕКЛАРАЦІЙ». Для зміни E-mail перейдіть за посиланням.

Прес-служба звертає увагу, що для зміни електронної адреси в Вашому особистому кабінеті у Реєстрі не потрібно отримувати новий ЕЦП.

Нагадаємо, набув чинності указ Президента про нові санкції стосовно РФ, які передбачають блокування доступу до соцмереж.

21 жовтня 2018
20 жовтня 2018
19 жовтня 2018