НАЗК закликає чиновників змінити російські електронні адреси в реєстрі е-декларацій

0

НАЗК закликає чиновників змінити російські електронні адреси в реєстрі електронних декларацій. Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

НАЗК закликає чиновників змінити російські електронні адреси в реєстрі е-декларацій

НАЗК закликає чиновників змінити російські електронні адреси в реєстрі е-декларацій

На виконання Указу Президента України від 15 травня 2017 року №133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» просимо невідкладно змінити електронні поштові скриньки російських доменів (наприклад: mail.ru, yandex.ru, bk.ru) в особистих облікових записах Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування на створені на українських серверах (наприклад: ukr.net, i.ua, email.ua, gmail.com)“, – йдеться у повідомленні.

У НАЗК зазначають, що  для зміни електронної поштової скриньки облікового запису необхідно на одному з українських поштових сервісів отримати персональну електронну адресу. Після цього авторизуватися в Реєстрі за посиланням portal.nazk.gov.ua за допомогою власного ЕЦП. Потім треба перейти у вкладку “Мій профіль”, натиснути кнопку “Змінити контактні дані”, у полі “Новий E-mail” вказати нову поштову скриньку та натиснути кнопку “Змінити E-mail”. На нову поштову скриньку надійде лист «Зміна E-mail | ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ДЕКЛАРАЦІЙ». Для зміни E-mail перейдіть за посиланням.

Прес-служба звертає увагу, що для зміни електронної адреси в Вашому особистому кабінеті у Реєстрі не потрібно отримувати новий ЕЦП.

Нагадаємо, набув чинності указ Президента про нові санкції стосовно РФ, які передбачають блокування доступу до соцмереж.

14 серпня 2018
13 серпня 2018