Нацполіція отримала понад 300 звернень про порушення

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, спілкуючись із журналістами після з’їзду однієї з політичних партій у суботу, повідомляє «Укрінформ«.

Нацполіція отримала понад 300 звернень про порушення

Нацполіція отримала понад 300 звернень про порушення

За його словами, серед більше ніж 300 звернень про порушення переважають повідомлення про агітацію недозволеними методами: білбордами і засобами агітації без вихідних даних.

— Були також напади на кандидатів, в тому числі і вчорашнє (імовірно, йдеться про напад на кандидата в президенти Олександра Вілкула, якого облили зеленкою, — прим. ред.), теж буде розслідування. Поки, вцілому, я оцінюю, що так як ми підняли планку чутливості до цих порушень, треба, щоб до неї звикли, і це дуже важливо, але поки все стабільно. Ми особливі ризики бачимо у скупці голосів, ми бачимо, що є спроби розгорнути систему підкупу виборців, ризик підкупу і уважно стежимо за цією ситуацією, — сказав Аваков.

Міністр зауважив, що зараз близько семи випадків вже в стадії кримінальних справ, а не адміністративних порушень. Вони, зокрема, стосуються агітації і реклами не за рахунок виборчих фондів та нападів на кандидатів і спостерігачів.

Арсен Аваков також наголосив, що його відомство і Національна поліція забезпечать рівні права усім кандидатам у президенти на виборах.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Ще така слаба агітація,а стільки порушень…

2019-02-02
Віра
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: