Національна комісія підвищила тарифи на холодну воду

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг 16 червня 2016 року оголосила про підвищення цін на холодну воду від 5% до 50%.

холодна вода

Про це стало відомо під час засідання комісії, повідомляє «Укрінформ».

Рішення прийняте. Основними причинами підвищення тарифів є зростання ціни на електроенергію та підвищення заробітної плати працівникам підприємств, – сказав голова Нацкомісії Дмитро Вовк.

Суми конкретних ставок тарифів різнитимуться в кожному окремому випадку і залежатимуть від зростання цін на енергоносії, зокрема електроенергію, в структурі тарифів, від розміру заробітної плати, інвестиційних програм тощо.

Нагадаємо, за даними НКРЕКП близько 35-55% у структурі тарифу на холодну воду становить електроенергія. У зв’язку з цим підвищення тарифу на холодне водопостачання може становити від 5 до 50%.

При цьому, раніше у Київводоканалі заявляли, що у Києві подорожчання холодної води відбудеться з 1 серпня та складе 30 відсотків. Зокрема, столичні тарифи пропонується підвищити з 8,68 до 12-ти грн за кубометр для приватних будинків з централізованим водопостачанням і водовідведенням та з 10,24 до 13,43 для багатоповерхівок.

Крім того, раніше НКРЕКП ухвалила рішення про підвищення тарифів на централізоване постачання гарячої води для потреб населення до 63-78 гривень за кубометр.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: