Нацбанк запровадив нову систему електронних платежів

0

НБУ впровадив у експлуатацію нове модернізоване покоління державної системи електронних міжбанківських розрахунків – Системи електронних платежів (СЕП).

Нацбанк запровадив нову систему електронних платежів

Нацбанк запровадив нову систему електронних платежів

Про це йдеться на сайті регулятора.

Впровадження нового третього покоління СЕП (далі – СЕП-3) пройшло успішно та не вплинуло на якість обслуговування банками своїх клієнтів. Протягом банківського дня 3 листопада 2017 року в СЕП-3 було оброблено 1,22 млн. платежів на загальну суму понад 79,7 млрд. грн.“, – йдеться у повідомленні.

– Впровадження СЕП-3 є однією зі складових Стратегічної програми розвитку інформаційних технологій Національного банку України, яка спрямована на розвиток і удосконалення сервісів та ІТ-інфраструктури як для внутрішніх завдань Національного банку, так і насамперед для тих послуг, що Національний банк надає банківській спільноті України.

Володимир Нагорнюк, директор Департаменту інформаційних технологій НБУ

Довідково: СЕП −  єдина системно важлива платіжна система в Україні, яка  на сьогодні повністю задовольняє потреби вітчизняної банківської системи в міжбанківських переказах у національній валюті та стабільно виконує свої  функції уже понад 20 років. Станом на 01 жовтня 2017 року учасниками СЕП були 187 установ, із них 93 – банки України; 66 – філії банків України; 27 – Державна казначейська служба України та її органи; 1 – Національний банк України.

Нагадаємо, нещодавно НБУ презентував пам’ятну монету “500-річчя Реформації”.

20 липня 2018
19 липня 2018