НАТО допоможе у реабілітації українських військовослужбовців

Можливостями нового реабілітаційного центру повинні користуватися не лише нацгвардійці, а загалом всі військовослужбовці. Задля цього обласна рада планує залучитися підтримкою партнерів з НАТО.

IMG_7176

8 червня медичний центр Нацгвардії «Нові Санжари» отримав від НАТО медичне обладнання для реабілітації українських військових, однак медичному закладу ще необхідна допомога, аби покращити умови перебування бійців АТО. Йдеться про технології реабілітації військових, навчання медичного персоналу тощо.

З метою залучення підтримки представників НАТО голова облдержадміністрації Валерій Головко, 9 червня, зустрівся з головою представництва НАТО в Україні – директором офісу зв’язку НАТО паном Александером Вінніковим.

Очільник області Валерій Головко зауважив, що на Полтавщині з 2015 року діє обласна комплексна і поки що єдина в Україні програма реабілітації демобілізованих учасників АТО, які мають змогу після повернення додому із зони бойових дій відпочити разом з родиною у кращих санаторних закладах області.

IMG_7179

– Ми поки що єдина в Україні область, яка достатньо глибоко вивчає і займається проблемами військовослужбовців, які повертаються із зони АТО. Питання медичної та соціально-психологічної реабілітації бійців стоїть як ніколи гостро, а тому поставимо собі за мету до кінця 2017 року відкрити такий центр на Полтавщині за підтримки НАТО, – зазначив Валерій Головко.

Очільник області запропонував пану Віннікову провести найближчим часом робочу зустріч, щоб розробити дорожню карту. Для того, щоб Полтавська область реалізувала проект створення сучасного потужного медичного центру, який дасть можливість військовим, які отримали поранення, одужати в самий коротший термін.

IMG_7182

Як прокоментував пан Александер Вінніков, Північно-Атлантичний альянс значно розширив свою допомогу Україні з моменту анексії Криму та російської військової агресії на сході України.

– Ми готові представляти дипломатичну місію, після того, як Верховна Рада ратифікує договір між Україною та НАТО. Це дасть можливість більш ефективно їх імплементувати та активно впровадити всі програми, що є в Україні, – прокоментував пан Александер Вінніков.

В Україні діють п’ять Трастових фондів НАТО, які допомагають вирішувати нагальні проблеми та розвивати можливості. Уже через місяць під час засідання комісії «Україна-НАТО» в рамках Варшавського саміту Альянсу буде оголошено про збільшення пакету допомоги Україні. І медична реабілітація військових є невід’ємною складовою цієї допомоги.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

а Головко не много на себя берёт? Полтава единственная кто изучает и занимается проблемами военнослужащих …

2016-06-09
Андреевна
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: