Натхнення можна знайти у всьому, тільки потрібно цьому навчитися, – Катерина Бабич

Катерина Шевелєва
15:08 | 25 серпня 2016
3

У новому випуску спецпроекту “Успішні люди” ми поспілкувалися з жінкою, яка в своєму молодому віці очолює “Львівську кав’ярню” у Полтаві. Чи не щодня в її закладі відбуваються різноманітні благодійні заходи, на які збираються чимало полтавців. Журналістам “Трибуни” вона розповіла про те, як їй вдається поєднувати материнство та роботу, про свої дитячі мрії та те, як вона прийшла у бізнес. Найцікавіше з бесіди – далі.

wPKjYpQYmrs

Я дуже хотіла в медицину. Я все життя про це мріяла. Ще будучи дитиною я всіх своїх іграшок лікувала. За фахом я лікар-стоматолог. Нічого не проходить даремно. Здавалося б, як медицина може бути пов’язана з бізнесом. Але, знаєте, ті основи етики, психології, розуміння людей – це закладається саме у лікаря. Бо як кажуть – у лікаря має бути добре серце.

N3oCvs4Z_MQ

Я з великою відповідальністю ставилася до навчання. В мене був синдром «заучки». Я не могла заснути, поки не вивчу, або поки не напишу величезний конспект. Писала шпаргалки на екзамени, але ніколи їх не витягала.

Copy of - Різні бувають водії. В основн

Будучи в школі, я вже дуже хотіла працювати. Вже тоді звичайно проявлялися якісь амбіції, коли хочеться бути не так незалежною, а як корисною. Дуже хотіла самореалізації.

Це все досвід. Те, чого не можна купити ні за які гроші. Мої життєві пазли склалися так, що я змогла спробувати себе у маркетингу як найнятою особою. Це був довгий шлях, я багато працювала. Це колосальний досвід, тому я ніколи не жалкувала про це. Дуже вдячна долі, що у мене так склалося, що мені довелося пройти всі ті сходинки. Було складно поєднувати навчання і роботу. Згодом, я почала розуміти, що люблю чужий бізнес більше, ніж потрібно. Я зрозуміла, що люблю це, але ж могла б любити щось своє.

S0np5j7EaaY

Я б хотіла зараз собі мати такого відчайдушного працівника, якою колись була я. Зараз дуже мало працівників, які готові віддатися роботі.

Я отримую кайф від роботи. Кожного року я проходжу щабельки в плані самореалізації. І мотивація тут – не гроші. Багато хто може зі мною сперечатися з цього приводу. У мене велика мотивація – те, що я отримую дуже великий кайф від роботи. Взагалі, я вважаю, що людина справді щаслива, коли вона має улюблену роботу.

Copy of - Різні бувають водії. В основн

Мій синочок – великий натхненник для мене. Він – це ще більший стимул до роботи. Кажуть, що коли з’являються діти, то про роботу забуваєш. У мене все навпаки. Так, звичайно, це більша відповідальність та потреб стає більше, але він мене надихає та мотивує працювати. Коли я ще була вагітна, то думала що може почну трохи менше працювати. Але ні. Саме в ці чарівні місяці, що я провела на роботі, в мене народилися купа нових ідей. Нічого в житті не дається просто так.

Бізнес можна розглядати з тієї сторони, що у нього також є дитячі хвороби. Він теж росте, становиться, проходить певні важкі стадії. Бізнес – це не тільки щось цікаве, це і буденні справи, де є проблеми, які потрібно вирішувати.

У мене все залежить від настрою. Я не дозволяю собі, щоб він був поганим. Будь-яким чином буду тримати його на гарному рівні.

Copy of - Різні бувають водії. В основн

Натхнення можна знайти у всьому, потрібно просто навчитися його бачити. Я не з тих людей, хто шукає натхнення. Мене може надихати будь-що – я їду на роботу та дивлюся на гарний краєвид міста; коли я вийду на декілька зупинок раніше та просто пройдуся – це також може бути натхненням. Ще це може бути якась стаття в журналі.

Відео: Сергій Котелевець

Залишити відповідь
Коментувати

3 Коментарі

Как я ее понимаю ) Молодец

17:05 | 25 Серпня 2016
Юра
Відповіcти
0

Я не до кінця зрозумів, це її заклад чи ні? Точніше, наскільки це її заклад?
Якщо її повністю, то не зрозуміло, де вона працювала до цього, щоб заробити стартовий капітал, чи якими фінансовими інструментами скористалася?
Якщо НЕ її, а вона в ньому директор – то так можна написати про будь-якого адміністратора ресторану.
“Згодом, я почала розуміти, що люблю чужий бізнес більше, ніж потрібно. Я зрозуміла, що люблю це, але ж могла б любити щось своє”
Особа, напевно цікава, але стаття – 3/10. Тема не розкрита.

16:43 | 25 Серпня 2016
Карпати
Відповіcти
0

Умничка! Это кафе одно из немногих, которое хоть чем-то отличается от десятков других!

16:16 | 25 Серпня 2016
Марфа
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: