Наступна сесія Полтавської облради: збільшення зарплат для влади

Трибуна
2017-07-06
2

14 липня відбудеться засідання сімнадцятої сесії обласної ради сьомого скликання на якому розглянуть ряд питань.

Наступна сесія Полтавської облради: збільшення зарплат для влади

Наступна сесія Полтавської облради: збільшення зарплат для влади

Відповідне розпорядження підписав голова Полтавської облради Олександр Біленький
Серед переліку питань розглянуть умови праці голови облради, першого заступника та заступників голови облради. Мова йде про підвищення посадового окладу, відповідно до постанови Кабміну №268 .

Таким чином, голова облради отримуватиме 11 тисяч гривень посадового окладу, перший заступник 9850 гривень, а заступники – по 8850 гривень (суми вказані без премій та надбавок).

Окрім цього, на сесії розглянуть питання про внесення змін до показників обласного бюджету на 2017 рік, затвердження Порядку функціонування та припинення експлуатації полігонів і звалищ твердих побутових відходів на території Полтавської області, питання про створення комунального підприємства «Полтавський обласний центр медико-соціальної експертизи» Полтавської обласної ради. Також будуть говорити про звернення депутатів Полтавської обласної ради до Кабінету Міністрів України та ВРУ щодо визначення 8 травня неробочим днем, а 9 травня – робочим днем.

Лілія Войцехівська

Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

У нас давно уже самый высокооплачиваемый городской голова, а это – несправедливо по отношению к облсовету! Все должны быть равны!

2017-07-06
Сарказм
Відповіcти
0

Коли простому народу будуть платити такі гроші ?

2017-07-06
Сашко
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: