Наставник “Ворскли” Василь Сачко пояснив причини поразки в матчі проти “Зірки”

0

Головний тренер “Ворскли” Василь Сачко в ефірі телеканалу “Футбол 2” розповів, чому полтавці зазнали поразки у Кропивницькому.

Наставник "Ворскли" Василь Сачко пояснив причини поразки в матчі проти "Зірки"

– Програвати завжди неприємно. Готувалися до гри з суперником на цьому полі. Воно бажає бути кращим. Намагалися грати з перших хвилин активно, та через травму залишив поле Чеснаков. Потрібно було забивати, не знайшлося такого гравця. Гра йшла до першого забитого. Чеснакова відвезли в медпункт. Поки ми не володіємо інформацією про стан його здоров’я. Для нас це втрата. Доводиться розраховувати на тих, хто є. Команда потребує корегування, посилення в кожній з ліній, – сказав Сачко.

8 квітня 2017 року в Кропивницькому у рамках  24-го туру Ліги Парі-Матч футболісти полтавської “Ворскли” поступилися команді “Зірка” з рахунком 1:0.  Єдиний гол у матчі на 60 хвилині  забив Борха Екіса.

– Проблеми не лише в нападі, були помилки і в обороні, і в середній лінії. Так склалася гра, були моменти біля обох воріт. Команда віддавалася, було багато браку, а на «стандарті» десь недопрацювали, й пропустили. Воротар помилився… Потрібно допрацьовувати епізод до кінця, – розповів Сачко.

Команди вийшли на поле у таких складах:

“Зірка”: Паст, Екіса, Полегенько, Перейра, Лупашко, Білоног (Есеола , 65), Сітало, Фатєєв, Загальський (Акименко, 59), Збунь, Чичиков (Щедрий, 77).

Зірка - Ворскла 1

“Ворскла”: Сарнавський, Чеснаков (Даллку, 5), Чижов, Пердута, Сапай, Мякушко, Кравченко, Ткачук (Саків, 76), Ребенок, Хльобас (Загорулько, 67), Одарюк.

– До кінця чемпіонату нам потрібно відкатати склад, подивитися на кого можна покластися. Через ігри готуватися до наступного сезону. Великий мінус – питання мотивації в іграх у другій «шістці». Потрібно вносити корективи, аби був інтерес і тут також, – зазначив Василь Вікторович під час флеш-інтерв’ю.