Наслідки та процес ремонту підземок у Полтаві (ВІДЕО)

Полтавські підземки ремонтують ще з осені 2017 року. Узимку капітальний ремонт поставили на паузу. Ми дізналися думку полтавців стосовно даної ситуації та перевірили стан підземних переходів.

Наслідки та процес будівництва підземок у Полтаві (Відео)

Наслідки та процес будівництва підземок у Полтаві (Відео)

Раніше, проаналізувавши сайт публічних закупівель Рrozorro, ми виявили 4 закупівлі на два капітальні ремонти, які Управління житлово-комунального господарства виконкому Полтавської міської ради провело через звітування про укладені договори.

За весь час на два підземні переходи витратили більше 2-х мільйонів гривень – 2 121 583 грн.

Цікаво, що за даними пошуково-аналітичної системи 007, останні грошові перерахування для підземки на перехресті вул. Шевченка та вул. Європейської були у серпні місяці.

Тов техсервіс підземки сума Інтехсервіс Шевченка

Тому ми вирішили дізнатися про стан фінансування у керівника однієї з фірм, яка займається капітальним ремонтом підземок:

– На такі речі я відповідати не буду. Тому, що зараз ми продовжуємо договори, усе поновлюємо і будемо далі працювати, – пояснив Сергій Мирошніченко, керівник ТОВ «Інтехсервіс».

Зовнішній вигляд підземок за зимовий час змінився не в кращий бік. Полтавці жаліються на обмерзлі сходи, відсутність поручнів. Також невідомі особи декілька разів викрадали решітки. Сергій Мирошніченко пояснив, що решітки вони будуть встановлювати знову. На минулому тижні у підземці по вулиці Шевченка сталося затоплення.

Андрій Лямін, заст. міського голови з питань діяльності ЖКГ.

Андрій Лямін, заступник Полтавського міського голови з питань діяльності ЖКГ.

– У переході є утримувачі, вони мають вирішувати проблему чистоти сходів. На даний час ми замовили технічну документацію щодо постійних навісів. Роботи відновляться за умови сприятливої погоди, – зазначив Андрій Лямін, заступник Полтавського міського голови з питань діяльності ЖКГ.

Детальніше про наслідки та процес будівництва підземок у Полтаві дивіться у відео Трибуни:

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Есть определенные нормы и технология укладки, к примеру того самого гранита. Зимой естественно капитальный ремонт будет приостановлен. Думайте головой люди! А что косаеться того что у нас все через Ж, так это все знают! Давайте каждый начнем с себя! 😉 Я никого не защищаю просто надоело что все спихуют на “соседа”, а сами такие ж самые… “Моя хата з краю… “

2018-02-08
You're mommy
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: