Наші бійці – на марафоні морських піхотинців у Вашингтоні

Боєць АТО Юрій Дмитренко з Полтавщини успішно фінішував на Марафоні морської піхоти, що вчора відбувся у Вашингтоні (США).

Учасники марафону. Фото - гізета "Факти"

Учасники марафону. Фото – газета «Факти»

Українські бійці цього року взяли участь у Марафоні морської піхоти, що традиційно влаштовують у Вашингтоні (США). Ветеран АТО з Полтавщини Юрій Дмитренко успішно фінішував у забігові, ставши 4019 з понад семи тисяч учасників. Розвідник 54-го окремого розвідувального батальйону, він на війні отримав травматичну ампутацію лівої ноги, коли наступив на міну. Його група якраз визволяла товаришів, які потрапили у ворожу засідку.

Сам Юрій результатом марафону – 10 км за 1 год. 11 хв. 40 сек. – задоволений. Нагадаємо, це друга спроба бійця здолати відстань у десять кілометрів. Першу – і теж вдалу – він зробив на початку вересня, під час Полтавського напівмарафону. Тоді біг першу та останню дистанції в естафеті на 21 км. Загалом здолав 11 км 100 м.

Дмитренко Юрій

Дмитренко Юрій

Українські військові привезли з марафона 10 медалей: п’ять на 10 км забігу, чотирі – на 42 км та одну – на ручному велосипеді. Сам Marine Corps Marathon проводиться вже 42 раз. Заради забігу перекривають центр та всі основні вулиці Вашингтону, доступ до всіх історичних пам’яток. Однак ні туристи, ні містяни на це не скаржаться. Основна мета заходу – підтримка військовослужбовців, у тому числі тих, хто отримав важкі поранення. Участь у ньому беруть військові з усього світу.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Можна називати таких людей тільки героями! Коли людина має силу не тільки фізичну, а й духовну боротись у змаганнях і вести нормальний спосіб життя після встого пережитого раніше

2017-10-23
Богдана
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: