Наші люди всюди. Як «О.Тorvald» «підірвав» Полтаву новим альбомом

1 жовтня у концерт-холі «Віла Крокодила» київський рок-гурт, що має полтавське коріння, презентував жителям духовної столиці новий альбом. Платівка під назвою #нашілюдивсюди, яка побачила світ 1 вересня, за місяць після свого народження завітала у рідне місто фронтмена гурту Жені Галича.

276845379
Музиканти гурту «О.Тorvald» починаючи з 2011 року регулярно випускають нові альбоми, і щороку катають турне з презентацією свіжих платівок. 2011 рік ознаменувався появою альбому «В тобі». Тоді рок-музиканти зіграли ще у старому залі «Віли Крокодила» хітові композиції «Радіомережі», «Фейдери догори» та інші треки. Після того світ побачив альбом акустичних пісень гурту.
У 2012 році музиканти подарували шалений саунд альбому «Примат». 2014 рік побалував шанувальників гурту альбомом «ТИ Є». Саундпродюсером четвертого офіційного альбому виступив фронтмен гурту Бумбокс Андрій Хливнюк. 4 грудня 2014 року гурт випустив кліп на заголовну пісню «Все спочатку».
Кожен з цих альбомів був несхожим на попередній, але вмцілому пісні поєднувала лірика, поп-панк та драйвовий рок-саунд.

Screenshot_9

Фото: vk.com

Але п’ятий альбом українськи рокерів, який вони цього вікенду привели до Полтави, якісно відрізняється від попередніх. В першу чергу – кількістю синтетичної електроніки. До того електроніка теж була, але на першому плані все ж був гітарний драйв. Тепер же першу скрипку в музиці «О.Тorvald» грає електроніка.
Сам фронтем гурту Женя Галича, у одному з інтерв’ю твердив, що альбом давався рокерам нелегко, бо раніше вони не грали такої музики.
Ми експериментували зі звучанням, додали елементи електроніки, навчилися вичавлювати з інструментів саме те, що звучить всередині нас. Зібрати все це разом допоміг саундпродюсер з Білорусі Кирило Матюшенко , – розповідає лідер групи Женя Галич.

Screenshot_10

Фото: vk.com

Окрім цих нововведень, на глядачів очікував і ряд інших сюрпризів. Чи не вперше «О.Тorvald» взяв з собою в тур молодих музикантів, які грали на розігріві. Цим гуртом стала команда «Fontaliza». Це український альтернативний тріо-рок-гурт. Грає на межі альтернативи, панк-року, гранджу і рок-н-ролу. Утворений взимку 2008 року в місті Горлівка Донецької області.
Рокери з Донецька розігріли киян, а за тим вже головні винуватці свята вийшли на сцену. Спочатку глядачі почули найбільш хітові композиції нового альбому – пісні «Нашілюдивсюди» та «Вирвана». На ці пісні музиканти вже встигли відзняти та презентувати відео-роботи.
За тим пішли пісні про копів, дим, знаки та прохання не змінювати своїх близьких та сприймати їх такими, як вони є.
У останньому блоці рокери заграли кілька пісень з минулих альбомів. Зокрема, прозвучав теплий хіт «Радіомережі».
На біс «О.Тorvald» зіграли акустичну версію пісні #нашілюдивсюди.
Більше двох сотень полтавців та гостей міста покинули концертний зал, ставши свідками справжнього музичного вибуху, який своїми децибелами і драйвом, сколихнув духовну столицю.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: