NASA презентує відкриття, зроблені за межами сонячної системи

Національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору (NASA) 22 лютого о 20:00 за Київським часом збирає прес-конференцію, на якій презентує відкриття, зроблені за межами Сонячної системи.

NASA презентує відкриття, зроблені за межами сонячної системи

NASA презентує відкриття, зроблені за межами сонячної системи

Про це повідомляє NASA.

Прес-конференція транслюватиметься на сайті агентства. Темою виступу стане «відкриття за межами нашої Сонячної системи, пошук позаземного життя», говориться в прес-релізі американського космічного агентства. Інших деталей NASA не повідомляє.

Тим часом інші видання пишуть, що «є люди, які в курсі, що на прес-конференції буде щось важливе».

У заході візьмуть участь астрономи і планетологи з усього світу.

Деякі видання вже розтиражували інформацію про те, що агенція презентує інформацію про наявність позаземного життя за межами сонячної системи. Однак, у прес-повідомленні агенції, на її офіційному сайті, про це не сказано.

Національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору (англ. National Aeronautics and Space Administration (NASA) — агентство уряду США, засноване 1958 року для досліджень у галузі аеронавтики й космічних польотів. Штаб-квартира NASA розташоване у Вашингтоні; основний майданчик — на мисі Канаверал у Космічному центрі Кеннеді у Флориді. Перша космічна програма агенції почалася з запуску космічного апарата «Піонер» у 1958-му, який збирав інформацію для подальших пілотованих польотів, найвідомішим з яких став політ на Місяць «Аполлона-11» 16-24 липня 1969.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: