Нардепи в обласній раді оговорювали керівництво КП “Полтавафарм”

На другому пленарному засіданні 11-ї позачергової сесії облради нардепи Ігор Мосійчук і Руслан Богдан висловили полярні позиції щодо ситуації на комунальному підприємстві «Полтавафарм». Іноді розмова переходила на підвищені тони.

111

Нардеп Ігор Мосійчук від усієї Радикальної партії назвав проблему недбалого керівництва підприємства «Полтавафарм», яке тимчасово очолює Валерій Прядко, депутат обласної ради та голова фракції СДП.

– Чому хворі Полтавщини мають терпіти муки через некомпетентність керівництва? Розмову треба продовжити не в обласній раді, а в правоохоронних органах.

Нардеп навів статистику збитковості комунального підприємтва впродовж останніх місяців. Одним із виходів із ситуації Мосійчук вбачає залучення інвесторів. Нардеп закінчив свій виступ підсумуванням діяльності Валерія Прядка на підприємстві: збільшення суми заборгованості, зменшення асортименту ліків, відсутність життєво необхідних ліків, підняття цін на інсулін й інші важливі препарати, програш тендерів, загроза втрати аптечних пунктів, нові сумнівні постачальники на ринку та інші.

– Якщо депутати будуть і далі покривати Валерія Прядка, фракція Радикальної партії в засіданні сесії участі брати не буде.

Ігор Мосійчук. Фото: gdb.rferl.org

Ігор Мосійчук. Фото: gdb.rferl.org

Нагадаємо, 22 листопада постійна комісія обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій облради постановила, що до 10 грудня комісія має провести виїзне засідання на базі підприємства «Полтавафарм» і там заслухати звіт його керівника.

Руслан Богдан теж вийшов до трибуни, «не втримавшись» після виступу колеги нардепа:

– Людина працює, колектив її приймає. Правильно – дати можливість відзвітувати та підготуватися до виступу. Ми чекаємо звіту, а потім прийматимемо рішення.

Руслан Богдан. Фото: kremen.today

Руслан Богдан. Фото: kremen.today

Представник «Батьківщини» вбачає в нинішній позиції Радикальної партії зв’язок із голосуванням минулої сесії.

Валерій Прядко зазначив, що готовий звітувати перед депутатами та громадою. Він упевнений, що ситуація штучно загострена. Подякував за підтримку та запросив усіх завітати в аптеки області й самостійно розібратися в фактах.

– Народні депутати щойно показали майстер-клас, як не дотримуватися регламенту сесії, – підсумував виступи голова облради Олександр Біленький, надавши слово депутатам облради.

Депутати не проголосували за внесення питання про звільнення Прядка на порядок денний.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: