Трибуна

Незалежна преса Полтави
+23°

Нардеп: компанію «Полтавафарм» приведуть повністю у неприбутковий стан

До Полтави приїздив народний депутат України Дмитро Добродомов. Він попросив звернути увагу на проблему комунального підприємства «Полтавафарм».

13334795_1166442363397839_1827866066_o

Дмитро Добродомов Фото: Олег Журавльов

Добродомов вважає, що в КП «Полтавафарм» абсолютно класична схема по видавлюванню цієї фірми на продаж. Нардеп пообіцяв підняти це питання на засіданні Антикорупційного комітету.

– Є декілька дуже важливих аспектів – це єдине підприємство, яке забезпечує ліками села. Якщо обласні депутати зроблять такий крок, то в селах розпочнеться нестача ліків. Більше того, комунальне підприємство це регулятор цін, тому що КП може собі дозволити з мінімальною націнкою продавати ліки, – зазначив нардеп.

Дмитро Добродомов спрогнозував, як відбуватиметься збанкрутування фірми.

– На черговій сесії призначать потрібного директора, точніше виконуючого обов’язки. Потім змінять статут підприємства, тому що власником є обласна рада. Під Луценка змінили закон, то що заважатиме його змінити під директора комунального підприємства. Згодом будуть набрані ліки з величезним боргом, тому компанія впаде повністю в неприбутковий стан. Заберуть за борги, зазначивши те, що це велике досягнення, і продадуть за 30-40 мільйонів при оціночній вартості в мільярд, – попередив Добродомов.

Нардеп радив контролювати ситуацію з комунальним підприємством.

Депутат також звернув увагу на складну ситуацію з листками непрацездатності, це та проблема яка, на його думку, вирішується швидко. Зокрема на нестачу ліків.

– Людина яка хоче піти в законну відпустку через відсутність бланку, не може отримати грошей. Такі проблеми не тільки в Полтаві. Зараз іде перерозподіл тих, хто буде друкувати державні бланки (паспорти. довідки), – розповів нардеп.

1

Дмитро Добродомов — народний депутат України VIII скликання, лідер політичної партії «Народний контроль», журналіст, медіа-менеджер.

1998 р. — журналіст в газеті «Експрес» (Львів);

2002 р. — директор департаменту власних кореспондентів газети «Експрес»;

2005 р. — оперативний редактор видавничої групи «Експрес»;

2007 р. — перший заступник стратегічного редактора «Експресу»;

2008 р. — співзаснував ТзОВ «Агенцію журналістських розслідувань», відповідальний редактор газети «Інформатор»;

З вересня 2010 р. — генеральний продюсер телеканалу «ZIK», автор і ведучий програми журналістських розслідувань «Хто тут живе?»;

2012 р. — генеральний директор медіа-холдингу ZIK, автор і ведучий програми журналістських розслідувань «Народний Контроль».

Написати коментар

ПоказатиСховати 3 Коментарів

Останнi новини:

23 Червень 2017
Протестують проти того, що перукарні, у якій працюють, вимкнули електроенергію. Хоча, за словами жінок, жодних боргів перед енергетиками заклад не…
photo_2017-06-23_18-48-52
23 Червень 2017
23 червня о 18 годині полтавці зібралися біля будівлі колишнього кінотеатру Котляревського. Вони вимагають  припинити будівельні роботи,  які там ведуться…
діа
23 Червень 2017
НБУ за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняв рішення від 22 червня 2017 року №394-рш про відкликання банківської ліцензії та…
Грушевський
23 Червень 2017
23 червня 1917 Українська Центральна Рада опублікувала Перший Універсал. Цей документ сказав, що Україна має бути вільною, а її політичний…