Нардеп: компанію «Полтавафарм» приведуть повністю у неприбутковий стан

3

До Полтави приїздив народний депутат України Дмитро Добродомов. Він попросив звернути увагу на проблему комунального підприємства «Полтавафарм».

13334795_1166442363397839_1827866066_o

Дмитро Добродомов Фото: Олег Журавльов

Добродомов вважає, що в КП «Полтавафарм» абсолютно класична схема по видавлюванню цієї фірми на продаж. Нардеп пообіцяв підняти це питання на засіданні Антикорупційного комітету.

– Є декілька дуже важливих аспектів – це єдине підприємство, яке забезпечує ліками села. Якщо обласні депутати зроблять такий крок, то в селах розпочнеться нестача ліків. Більше того, комунальне підприємство це регулятор цін, тому що КП може собі дозволити з мінімальною націнкою продавати ліки, – зазначив нардеп.

Дмитро Добродомов спрогнозував, як відбуватиметься збанкрутування фірми.

– На черговій сесії призначать потрібного директора, точніше виконуючого обов’язки. Потім змінять статут підприємства, тому що власником є обласна рада. Під Луценка змінили закон, то що заважатиме його змінити під директора комунального підприємства. Згодом будуть набрані ліки з величезним боргом, тому компанія впаде повністю в неприбутковий стан. Заберуть за борги, зазначивши те, що це велике досягнення, і продадуть за 30-40 мільйонів при оціночній вартості в мільярд, – попередив Добродомов.

Нардеп радив контролювати ситуацію з комунальним підприємством.

Депутат також звернув увагу на складну ситуацію з листками непрацездатності, це та проблема яка, на його думку, вирішується швидко. Зокрема на нестачу ліків.

– Людина яка хоче піти в законну відпустку через відсутність бланку, не може отримати грошей. Такі проблеми не тільки в Полтаві. Зараз іде перерозподіл тих, хто буде друкувати державні бланки (паспорти. довідки), – розповів нардеп.

1

Дмитро Добродомов — народний депутат України VIII скликання, лідер політичної партії «Народний контроль», журналіст, медіа-менеджер.

1998 р. — журналіст в газеті «Експрес» (Львів);

2002 р. — директор департаменту власних кореспондентів газети «Експрес»;

2005 р. — оперативний редактор видавничої групи «Експрес»;

2007 р. — перший заступник стратегічного редактора «Експресу»;

2008 р. — співзаснував ТзОВ «Агенцію журналістських розслідувань», відповідальний редактор газети «Інформатор»;

З вересня 2010 р. — генеральний продюсер телеканалу «ZIK», автор і ведучий програми журналістських розслідувань «Хто тут живе?»;

2012 р. — генеральний директор медіа-холдингу ZIK, автор і ведучий програми журналістських розслідувань «Народний Контроль».

25 квітня 2018