Нардеп Мосійчук розповів про можливість широкомасштабної війни з Росією

2 грудня 2016 року Збройні сили України завершили випробування зенітних керованих ракет, які відбувалися у Херсонській області. Раніше повідомлялося, що у разі проведення цих випробувань у районі адміністративного кордону з окупованим Кримом, Росія погрожує Києву завдати ракетний удар.

Небезпеку початку широкомасштабної війни та значення цих ракетних випробувань в ефірі Oboz. TV прокоментував народний депутат з Полтавщини Ігор Мосійчук.

Мосійчук

Ігор Мосійчук. Фото: tsn.ua

– Що стосується позиції Росії з приводу ракетних навчань України, то вона зрозуміла. Цими навчаннями Україна вперше за останні роки продемонструвала, що у нас почав працювати військово-промисловий комплекс, що у нас є ракетна зброя, що ми готові дати відсіч у випадку прямої агресії. Для Путіна, який веде пропаганду, що Україна – ніщо, що вона не має зброї, ці навчання розвіюють міф, який він нав’язує росіянам. Ці навчання продемонстрували і Путіну, і Росії і Західним партнерам, що Україна – самодостатня держава, – вважає Мосійчук

На думку депутата загроза військово конфлікту з Росією є.

– Росія це імперія. Якщо говорити про деокупацію українських територій, то варто пам’ятати, що Росія просто так нічого не поверне. Тут мають бути військово-політичні методи. Самою війною нічого не повернеш. Так само і дипломатія не є вичерпним та дієвим засобом.

На думку Мосійчука, важливими є геополітичні фактори, зокрема вплив США. Кремль поспішає впровадити мінські угоди, поки в Америці не почав свою каденцію Дональд Трамп. Росія, за словами нардепа, боїться, що західна держава почне втручатися у цей процес, і диктувати свої умови.

– Але показати військову силу мало. Головний ключ до Перемоги – це потужна економіка. Лише економічна сильна держава здатна модернізувати і розвивати своє озброєння, вишколювати армію, забезпечувати населення і утримувати внутрішню стабільність. Без цього нам не виграти, – пісдумовує Мосійчук.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: