Поліція посилить охорону релігійних об’єктів у Полтаві

Заходи, пов’язані з тим, щоб не допустити можливих порушень публічного порядку і безпеки громадян, які братимуть участь у святкуванні Дня захисника України або релігійних відправах з нагоди релігійного свята Покрови Пресвятої Богородиці.

Поліція посилить охорону релігійних об’єктів у Полтаві

Поліція посилить охорону релігійних об’єктів у Полтаві

Про це повідомляє Департамент комунікації Національної поліції України.

Таке доручення дав заступник Голови Національної поліції України 12 жовтня під час оперативної наради на базі відомчого Ситуаційного центру.

За словами Олександра Фацевича, напередодні святкування Дня захисника України та релігійного свята Покрови у поліції відбудеться низка нарад щодо забезпечення правопорядку під час відзначення цих свят. Заходи мають на меті скоординувати дії підрозділів поліції у сфері забезпечення порядку та безпеки громадян, які братимуть участь у святкуванні або релігійних відправах.

– Є ряд нагальних питань, які маємо взяти на контроль і відпрацювати на повну силу і віддачу, щоб не допустити якихось провокацій, порушень публічної безпеки та порядку, – зазначив заступник глави Нацполіції.

Олександр Фацевич, заступник Голови Національної поліції України.

Олександр Фацевич, заступник Голови Національної поліції України.

Олександр Фацевич доручив керівникам територіальних превентивних підрозділів забезпечити належну охорону правопорядку. Робота має на меті не допустити можливих сутичок і конфліктів на релігійному ґрунті, зокрема – захоплення або блокування церковних об’єктів та майна.

Крім того, керівникам превентивних підрозділів в областях дано доручення найближчим часом ініціювати проведення спільних нарад з представниками релігійних конфесій за участі представників органів влади. На цих нарадах поліція повинна сприяти вирішенню спірних питань, пов’язаних з культовими спорудами, аби попередити виникнення конфліктних ситуацій на міжконфесійному ґрунті. Одночасно проведення таких робочих зустрічей передбачено і з керівниками політичних партій, громадських організацій, молодіжних рухів, аби попередити їх про дотримання законодавства та відповідальності за його порушення.

Нагадаємо, що 11 жовтня представник Вселенського патріархату зробив заяву щодо Української православної церкви і томосу, який має отримати Україна.

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: