Напередодні нового року у Полтаві підрізали чоловіка

4

30 грудня 2018 року в підземному переході по вулиці Шевченка молодого чоловіка було поранено ударом гострого предмету у грудну клітину. Нападника затримали перехожі. За фактом нанесення телесних ушкоджень було складено протокол та відкрито кримінальне провадження.

Напередодні нового року у Полтаві підрізали чоловіка

Напередодні нового року у Полтаві підрізали чоловіка

За словами рідних потерпілого, конфлікт стався після того, як нападник, нібито, вкрав товар в одній з торгівельних яток переходу. Молодий чоловік став свідком зухвалої крадіжки та зробив зауваження підозрюваному, а вже через кілька хвилин підозрюваний наніс йому один удар гострим предметом у грудну клітину.

Інформацію підтвердив речник обласної поліції Юрій Сулаєв.

—Випадок було зареєстровано та відкрито кримінальне провадження. Особу нападника встановлено, слідство триває. Попередньо справа кваліфікується як легкі (не проникаючі) тілесні поранення. Зараз проводиться досудове розслідування. Постраждалий отримав медичну допомогу у лікарні, куди його було поміщено після отримання поранення. Надалі він пройде судово-медичну експертизу, яка дасть остаточне заключення щодо ступені тяжкості тілесних ушкоджень. Залежно від ступені тяжкості, слідчими буде прийняте остаточне процесуальне рішення, — повідомив Юрій Сулаєв.

Наразі стан постраждалого стабільний.

22 февраля 2019
21 февраля 2019
20 февраля 2019