Найважчий пацієнт проекту “Біотех-реабілітація” ділиться спогадами про бої під Опитним

Трибуна
2016-08-31
Це Владислав з 93 бригади, нещодавно лікарі виконали основну операцію в рамках лікування складного перелому плеча. Було проведене заміщення дефекту плечової кістки блоком остеопластичного матеріалу з аутологічними стовбуровими клітинами. Гроші на лікування, у розмірі 471 264 гривень, забезпечили People’s Project завдяки благодійним внескам небайдужих людей на проект “Біотех-реабілітація поранених” .
Vladyslav-in-1
Зараз Владислав виписаний додому відновлювати сили. За півтори місяці його чекають на контрольний рентген. Після успішного зрощення кістки лікарі планують почати відновлювати м’які тканини.
X-Ray-Vladyslav
Владислав став другим бійцем на проекті якому вже виконали основну операцію по відновленю розбитого плечового суглобу. Першим був Святослав , успіхами його лікування ми нещодавно ділилися із вами.
Владислав був поранений 12 червня 2015 року біля с. Опитне, неподалік аеропорту Донецька. Внаслідок танкового обстрілу боєць отримав числені ушкодження. Праве плече було розірване, на щастя не постраждав нерв, без якого лікувати дефект було б ще важче. Навіть зараз, Владислав один з найважчих пацієнтів проекту, адже його травма потребувала виготовлення унікального 3-D матриксу, який повторює форму голівки плечового суглобу бійця, а також значної кількості клітин та низки операцій з відновлення кістки, хряща та м’язів.

Лікарям медичного центру ілая вдалося зробити майже неможливе. Без допомоги лікарів та підтримки Народу на Владислава чекала б значна фізична обмеженість та інвалідність. Тепер в нього є надія відновити функції руки і ми віримо що так і буде. Адже вже неодноразово були свідками неймовірних одужаннь найбезнадійніших наших підопічних.
Vladyslav-in-2
Раніше People’s Project повідомляв про сенсаційне відновлення розтрощеної ноги 19-річного добровольця. А нещодавно лікарі відростили нову кістку пораненому бійцю батальйона “Донбас”.
Решта поранених чекають, поки збираються кошти. Оскільки держава, через законодавчі та інші обмеження, не може підтримувати біотехнології у лікуванні, поранені солдати сподіваються лише на допомогу Народу.
Долучайтесь до благодійної справи, натиснувши зелену кнопку внизу. Добро завжди повертається.
Слідкуйте за нашими новинами на цьому сайті та в соцмережах. Там досяжно значно більше, ніж дозволяє бачити телевізор: ми є у Facebook, Twitter , YouTube , Instagram.
ПриватБанк для переказу у гривнях
Миколаївський обласний благодійний фонд “РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД БЛАГОЧЕСТЯ”
ПАО КБ ПриватБанк
ОКПО: 36143302
МФО: 326610
Рахунок: 26004053210825
Призначення платежу: Благодійний внесок. Біотех-реабілітація поранених
SWIFT-переказ у USD
BENEFICIARY: Mykolaiv regional charitable foundation “BLAGOCHESTYA REGIONAL FUND”
Account: UA803266100000026009053209659
Bank of beneficiary: Privatbank,Ukraine
Swift code: PBANUA2X
Intermediary bank: JP Morgan Chase Bank, New York
Swift code: CHASUS33
Correspondent account: 001-1-000080
Description: Donation for “Bioengineering rehabilitation for wounded” project
SWIFT-переказ у EUR
BENEFICIARY: Mykolaiv regional charitable foundation “BLAGOCHESTYA REGIONAL FUND”
Account: UA413266100000026009053206287
Bank of beneficiary: Privatbank,Ukraine
Swift code: PBANUA2X
Intermediary bank: Commerzbank AG,Germany
Swift code: COBADEFF
Correspondent account: 400 8867 00401
Description: Donation for “Bioengineering rehabilitation for wounded” project
Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: