“Нафта. Газ. Сервіс-2016”: нові технології для зниження вартості

0

18 лютого у виставковій залі Полтавського МБК стартувала дводенна ХІІ спеціалізована виставка нафтогазової промисловості “Нафта. Газ. Сервіс — 2016”.

Screenshot_22

До  участі долучились понад сорок нафтогазовидобувних підприємств. Новітні розробки, технології та проекти для підвищення ефективності освоєння нафтогазових надр на виставці представили не лише українські, а й зарубіжні підприємства.

Директор виставкового центру “ТІС” Сергій Семізаров зауважив, що основною метою заходу є можливість неформального спілкування фахівців галузі, обмін досвідом та налагодження партнерських відносин.

Велика наукова складова, представлена на виставці, та спілкування учасників — все це для того, щоб знизити вартість газу та нафти. Полтавська обласна влада сьогодні підтримує нас. Цьогорічна виставка демонструє високий ріст постійних учасників, а наукова складова представлена якнайкраще, – розповів Сергій Семізаров.

Також до участі долучилися навчальні заклади, зокрема Полтавський нафтовий геологорозвідувальний технікум ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка, Державний навчальний заклад “Гадяцьке аграрне училище” та Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу.

Ми намагаємося співпрацювати із представниками потужних підприємств та компаній, пропонуємо їм нові наукові розробки. Також тісно співпрацюємо з університетами Польщі, Румунії, Угорщини, Словаччини. Наші студенти їздять туди на навчання, отримують подвійні дипломи, – розповів викладач Андрій Юрич.

Юлія Злепко

Коментувати

22 березня 2018