Надійшло повідомлення про замінування виборчої комісії у Лохвиці

9 липня близько 12:15 надійшло повідомлення про замінування окружної виборчої комісії №151. Рятувальники перевіряють інформацію про замінування, проте нікого з ОВК не випускають.

ОВК 2

Про це повідомляє громадська мережа «ОПОРА».

Крім цього, під стінами ОВК розпочався мітинг за участі людей у військовій формі, влаштований одним з кандидатів в ОВО №151 Валентином Маньком (самовисуванець). Головна вимога – перерахування голосів. На думку кандидата, під час підрахунку голосів на дільничних комісіях відбувались фальсифікації.

ОВК 3

Раніше про свою незгоду з результатами виборів заявив самовисуванець Олексій Рябоконь, який звинуватив кандидата від ВО «Батьківщина» Руслана Богдана у підкупі виборців та фальсифікації під час підрахунку голосів. Крім цього, Рябоконь закликав інших кандидатів долучитись «до процесу встановлення справедливості». З підтримкою вже виступили Олександр Березянський («Опозиційний блок») та Сергій Мамоян («Партія простих людей»).

ОВК

За інформацією ЦВК станом на 12:27 опрацьовано 97,22% протоколів. Перемагає Руслан Богдан («Батьківщина») – 21,89%. На другому місці самовисуванець Олексій Рябоконь – 16,73%.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

На початку статті не вистачає 1 перед 9 – “9 липня близько 12:15”.

2016-07-19
Олег
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: