Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій розповів про Програму “Територіальної оборони”

0

26 листопада в Полтавській ОДА відбулася прес-конференція на якій обговорили виконання регіональної Програми “Територіальна оборона на 2015 рік”. Головуючим був начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Віктор Стеблянко.

moe1MFS_d20

Підсумок стану цивільного захисту області будуть підбивати у грудні місяці. На сьогоднішній день в управлінні виконувалась програма “Територіальної оборони”. В минулому році було витрачено 5 мільйонів, в цьому році було виділено 7 мільйонів 700 тисяч, з яких витрачено 7 мільйонів 355 тисяч. Я вважаю, що ця програма надзвичайно корисна, вона дала свої позитивні результати. Наразі, залишилось 345 тисяч гривень, які поки що залишаться невитраченими, – розповів Віктор Стеблянко.

Також, на заході було обговорено техногенно-екологічні загрози. Віктор Стеблянко сказав, що кількість загиблих по області за останній рік зменшилася на 9%. Проте, він зазначив, що є такі галузі, в яких зменшення не відбувається. Наприклад – ДТП. Щодо дорожньо-транспортних пригод він зазначив, що хоча їх і стало менше на 15%, проте загиблих стало більше. Він вважає, що це спричинено покращенням дорожної мережі. Та, що саме через покращення доріг збільшується кількість ДТП. Люди перевищують швидкість, втрачають пильність під час керування, у результаті це призводить до аварії.

Від імені спецслужби правоохоронних органів і від себе особисто, хочу порадити людям не втрачати пильність, бути уважними, небайдужими, а також звертати увагу на незрозумілих людей, або на залишені без нагляду речі. Тільки небайдужим та уважним ставленням ми зможемо себе убезпечити в умовах терористичних загроз, які на сьогоднішній день існують.

Катерина Шевелєва

22 липня 2018
21 липня 2018