Набув чинності закон про кримінальну відповідальність за доведення до суїциду

2

Сьогодні закон № 4088, який встановлює кримінальну відповідальність за доведення до самогубства, набув чинності.

Набув чинності закон про кримінальну відповідальність за доведення до суїциду

Набув чинності закон про кримінальну відповідальність за доведення до суїциду

Документ було опубліковано в офіційному виданні Ради Голос України, передає “Новое время“.

Тепер в Україні зможуть притягати до кримінальної відповідальності осіб, які спонукають до вчинення суїциду через інтернет, зокрема через соціальні мережі.

Як сказано у документі, доведення до самогубства або до спроби самогубства, а також сприяння здійсненню суїциду, має каратися обмеженням або позбавленням волі на строк до трьох років.

Коментувати

2 Коментарів
did1949
• 20:18 | 07 березня 2018

А чому в Законі нічого не сказано про відповідальність цієї по своїй суті ЗЛОЧИННОЇ ЖИДІВСЬКОЇ ВНУТРІШНЬОЇ КОЛОНІАЛЬНОЇ ПОЛІЦЕЙСЬКОГО ТИПУ ТОТАЛІТАРНОЇ І ДЕСПОТИЧНОЇ ОКУПАЦІЙНОЇ ВЛАДИ В УКРАЇНІ, котра знаходиться під таємним і добровільним контролем Кремля і Путіна особисто?
Тим паче, про відповідальність ЖИДІВ-ОКУПАНТІВ потрібно говорити і садити їх за одне, ЩО ВОНИ ВЕСЬ НАРОД України ВИМОРЮЮТЬ І ШТОВХАЮТЬ ДО СУЇЦИДУ БАГАТЬОХ ГРОМАДЯН!!! А хіба не так це є панове ЕТНІЧНІ українці?

Відповіcти
did1949
• 20:33 | 07 березня 2018

Написане жидами немає рації коментувати, бо вони ЗАВЖДИ “НЕВИННІ” у злочинах, наприклад, у ВЛАШТУВАННІ ГЕНОЦИДУ ГОЛОДОМОРОМ ЕТНІЧНИМ УКРАЇНЦЯМ В 1933 році, чи і в чомусь дрібному! Вони не “ВИННІ”. по їхній ХУЦПІСТСЬКІЙ логіці! А тому не звертайте на жидівський РЕЙВАХ!

16 березня 2018