Набув чинності указ про блокування російських соцмереж

0

17 травня набув чинності указ Президента про блокування доступу до “Яндекс”, “Вконтакте”, “Одноклассники” та “Mail.ru”, повідомляє “Економічна правда”.

Набув чинності указ про блокування російських соцмереж

Набув чинності указ про блокування російських соцмереж

Указ опубліковано в газеті “Урядовий кур’єр”.

Механізм блокування доступу до російських інформаційних ресурсів в iнтернеті Yandex, соцмереж “ВКонтакте” та “Одноклассники”, заборони використання бухгалтерського програмного продукту 1С доручено опрацювати уряду та СБУ за участі Нацбанку“, – йдеться у повідомленні.

Передбачається застосування санкцій до фізичних осіб, причетних до нелегітимних виборів до Держдуми РФ на тимчасово окупованій території Криму та Севастополя; до юридичних осіб України, розташованих на цих територіях, у зв’язку з підтвердженням незаконної перереєстрації за російським законодавством.

Обмеження також будуть застосовуватися до фізичних осіб — громадян РФ, причетних до незаконного переслідування й протиправних дій щодо громадян України; до юросіб РФ, діяльність яких загрожує інформаційній та кібернетичній безпеці України.

Нагадаємо, компанія “Укртелеком” вже почала виконувати рішення РНБО “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”, яке Президент ввів у дію.

18 липня 2018