НАБУ перевірить рахунок екс-депутата Полтавської облради

Трибуна
17:10 | 12 жовтня 2018
1

Детективи Національного антикорупційного бюро простежать рух коштів з рахунку в банку колишнього депутата Полтавської обласної ради Юрія Лебедина, який фігурує в справі про можливе декларування недостовірної інформації.

Юрій Лебедин. Фото: Depo.Полтава

Юрій Лебедин. Фото: Depo.Полтава

Про це йдеться в рішенні Солом’янського районного суду міста Києва, повідомляє “Слово і Діло”.

За версією слідства, екс-депутат Полтавської облради не вказав в декларації за 2016 рік корпоративні права в 16 компаніях загальною вартістю 22,55 млн грн. Лебедин також забув вказати, що є бенефіціаром ще в 20 компаніях, статутний капітал яких становить 91,8 млн грн.

Варто зазначити, що, крім того, він забув задекларувати дохід в 42,65 млн грн, який отримав у вигляді фінансової поворотної допомоги. Детектив зазначив, що Лебедин уклав з двома компаніями договір про надання поворотної фінансової допомоги на загальну суму 140 млн грн. На виконання зазначених договорів у 2016 році Лебедину перевели на банківський рахунок зазначені вище 42,65 млн грн, а в 2017 році на рахунок в іншому банку – ще 4,1 млн грн.

У зв’язку з цим, детективи просили суд надати доступ до інформації за рахунком екс-депутата в Ощадбанку, в тому числі до виписки про рух коштів. Суддя клопотання задовольнив.

Анна Хачатрян

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Стал депутатом – обрел себе гемороя. И зачем оно ему было нужно?

14:56 | 13 Жовтня 2018
Славик
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: