НАБУ перевірить дії депутата Полтавської облради на сайті НАЗК

0

У рамках розслідування кримінального провадження про декларування недостовірної інформації депутатом Полтавської обласної ради Юрієм Лебединим детективи НАБУ вивчать усі його дії на сайті Єдиного реєстру електронних декларацій.

Юрій Лебедин. Фото: http://exo.in.ua

Юрій Лебедин. Фото: http://exo.in.ua

Відповідне рішення ухвалив суддя Солом’янського районного суду міста Києва за результатами розгляду відповідного клопотання, повідомляє «Слово і Діло«.

Депутат не вніс до електронної декларації низку компаній, в яких він має частку або є бенефіціарним власником. Він також не зазначив отримання коштів у вигляді доходу від деяких фірм.

Детектив зазначив, що до Національного агентства з питань запобігання корупції 14 березня надіслали запит про отримання інформації про дії Лебедина на сайті Єдиного державного реєстру декларацій в період з 28 квітня 2017 року. У НАЗК відповіли, що необхідну інформацію можуть надати лише за рішенням суду.

У зв’язку з цим у НАБУ просили суд надати доступ до інформації НАЗК про дії депутата Полтавської облради на сайті реєстру декларацій з 2017 року. Із зазначенням дати, часу, IP-адреси й тривалості сесій. Суд клопотання задовольнив.

Раніше повідомлялося, що НАБУ отримало доступ до документів ще чотирьох компаній депутата Полтавської облради.

16 января 2019