На засіданні виїзної комісії у 2-й міській лікарні виник конфлікт

0

Постійна комісія з питань підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства і дитинства розпочала свою роботу, повідомляє прес-служба Полтавської міськради.

Screenshot_32

На засіданні комісії вирішили провести виїзні наради у медзакладах Полтави. Основною метою таких заходів є ознайомлення з організацією їх роботи, роз’яснення питань щодо забезпечення закладів охорони здоров’я медичним обладнанням, медикаментозними засобами тощо.

Перше виїзне засідання провели у 2-ї міській клінічній лікарні.

У засіданні взяли участь головний лікар Євген Іщейкін, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Світлана Тарашевська, начальник управління охорони здоров’я міськвиконкому Сергій Котов, його заступник Олександр Насонов, заступник комісії з питань підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства і дитинства Сергій Чередніченко, секретар комісії Світлана Нестуля, а також лікарі медзакладу.

На засіданні обговорили питання, які стосуються закупівель дезінфекційних засобів та списання апарату штучної вентиляції легень. Щодо останнього питання, то апарат придбали у 1998 році і списали у 2012. Процедура списання відбулася законно, що засвідчуюють численні акти та висновки експертів з медтехніки.

Незважаючи на всі роз’яснення, Сергій Чередніченко звинуватив головного лікаря у порушенні процедури списання. Конфікт зірвав роботу комісії, а тому виїзне засідання не вважається таким, що відбулося, у тому числі й через відсутність кворуму.

Юлія Злепко

Коментувати

21 березня 2018