На Європейській демонтували черговий МАФ

Вранці інспекція з благоустрою Полтави демонтувала МАФ, незаконно встановлений у дворовому проїзді будинку №145 по вул. Європейській.

На Європейській демонтували черговий МАФ

— Власник цієї споруди — людина похилого віку. Раніше це був магазин «Молоко», де складувалася вільна тара, але наразі ця споруда без документів. Як інспекція, ми очищуємо прилеглу територію та дворові проїзди від незаконних тимчасових споруд, тож зараз її демонтуємо, згідно з рішенням комісії. Демонтаж відбувається силами підрядного ФОП, — говорить головний спеціаліст сектору архітектурно-будівельного контролю інспекції з благоустрою міста Олена Бондаренко.

Вона також зазначила, що споруді близько 30-ти років. Власник — Микола Михайлович Губріїв. Він неодноразово отримував приписи від інспекції, на які не реагував, а демонтувати за власний рахунок відмовився. Власник був попереджений про демонтаж. В інспекції кажуть, що сам він його не проводив, бо вже не може з огляду на свій вік.

Наразі по місту нараховується близько 130 погоджених до демонтажу об’єктів (МАФів, рекламних конструкцій та інших об’єктів), які загороджують дворові проїзди.

Залишити відповідь
Коментувати

4 Коментарі

І на комсомольській пожалуста,біля Кавуна. Стоїть як перечеп.

2019-07-11
Оксана
Відповіcти
0

Хоч чисто тепер буде,ато захламлений двір сміттям обкидане.

2019-07-11
Катя
Відповіcти
0

Яке убожество. Ужас.

2019-07-11
Маша
Відповіcти
0

Та цей зламок важко назвать мафом.

2019-07-11
Рита
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: