На вулиці Ціолковського, 44 працівники «Полтававодоканалу» ремонтують каналізаційну мережу

0

Близько 50-ти метрів залізобетонних труб тут замінюють на сучасні, пластикові. Ремонт триває з початку листопада. Завершити ремонтні роботи «водоканалівці» планують орієнтовно через тиждень.

Ремонт каналізації на Ціолковського, 44

Ремонт каналізації на Ціолковського, 44

Каналізаційну трубу на цьому місці прокладали ще в минулому столітті.

– Вона вже давно вичерпала свій термін придатності. Тому необхідна заміна, якщо не усієї труби, то хоча б її частини, – розповів старший майстер каналізаційних мереж «Полтававодоканалу» Григорій Гриценко.

Діаметр нової труби, що прокладається, – 630 мм. Глибина залягання – близько 5-ти метрів.

– Пластикові труби кращі тим, що у них висока пропускна здатність. Також вони не піддаються сульфатно-газовій корозії. Це вигідно відрізняє їх від залізобетонних, – повідомив Григорій Гриценко.

При ремонті каналізації на Ціолковського, 44 споживачі послуг не відчують незручностей.

– Нашими працівниками регулярно проводяться перевірки каналізаційних люків по місту. На цьому місці ми виявили: відбуваються витоки. Тому розпочали ремонт, доки ситуація не стала критичною, щоб наші споживачі не постраждали.

Ремонт каналізації на Ціолковського, 44 ускладнюється через прилягання поруч із каналізаційною трубою інших комунікаційних мереж.

– Тут і електрокабелі, і зливова каналізація, і теплотраса. Звичайно, це гальмує наші роботи, розпочати розкопку можемо лише після погодження з відповідними установами, – зауважив майстер.

На Ціолковського, 44, окрім каналізаційної труби, дещо раніше були замінені каналізаційні колодязі.

– Ще влітку встановили тут два нові колодязі із залізобетонними кільцями. Попередні колодязі вже вичерпали термін експлуатації.

Прес-служба «Полтававодоканалу»

12 декабря 2018
11 декабря 2018