На вулиці Гоголя працівники «Полтававодоканалу» ремонтують водогін

2

На вулиці Гоголя, 2 стався порив водопровідної труби. Незручності, пов’язані з ремонтними роботами, відчули мешканці кількох будинків на вулицях Гоголя і Паризької Комуни. «Водоканалівці» докладають усіх зусиль для якнайшвидшого відновлення водогінної мережі.

Ремонт водогону на Гоголя, 2

Ремонт водогону на Гоголя, 2

Поблизу перехрестя вулиць Гоголя і Паризької Комуни прорвало чавунну трубу діаметром 200 мм. Глибина її залягання – близько 1,8 м. Порив стався через зношеність водогону, пояснив майстер з ремонту водопровідних мереж Олександр Нальотов:

– Ця труба прокладалася ще у сімдесятих роках минулого століття. Звичайно, вона свій термін експлуатації вичерпала. Нещодавно ми замінили близько восьми метрів цієї труби неподалік, на Гоголя, 11. І тепер, щойно мешканці повідомили про витік води, наша бригада виїхала на місце аварії, – розповів Олександр Нальотов.

Майстер з ремонту водопровідних мереж Полтававодоканалу Олександр Нальотов

Майстер з ремонту водопровідних мереж Полтававодоканалу Олександр Нальотов

На цьому місці було важко знайти місце витоку, сказав майстер:

– Воду тут з під-асфальту вимивало одразу в кількох місцях. Тому пошук місця пориву зайняв певний час. У результаті все полагодили: замінили близько трьох метрів труби. Проклали нову, пластикову. До того ж, тимчасово довелося перекрити дорогу від перехрестя вулиць Гоголя і Соборності до перехрестя Гоголя і Паризької Комуни. Це робилося задля безпеки руху транспорту: просідає ґрунт, а особливо це небезпечно для вантажних автомобілів, – пояснив комунальник.

На вулиці Гоголя, 2 працівники Полтававодоканалу ремонтують водогін

На вулиці Гоголя, 2 працівники Полтававодоканалу ремонтують водогін

Незважаючи на ремонтні роботи, у мешканців є можливість періодично набирати воду:

– Вода потрібна людям цілодобово, ми це добре розуміємо. Тому, аби мешканці відчували якомога менше незручностей, даємо їм змогу поповнювати запаси води, – сказав Олександр Нальотов.

Перед початком ремонтних робіт «Полтававодоканал» узгодив розкопку з іншими  установами, чиї комунікації могли прокладатися поруч із пошкодженою водопровідною трубою.

Ремонт водогону на Гоголя, 2

Ремонт водогону на Гоголя, 2

Пані Віра проживає за адресою вулиця Паризької Комуни, 23/2. Її будинок – серед тих, де тимчасово відсутнє водопостачання. Жінка похвалила роботу комунальників:

– Вони справжні трудяги. Працюють з ранку й до ночі, а копатися у землі – нелегка праця, у будь-яку погоду та за будь-яких умов. Дякуємо їм дуже за те, що так стараються для нас, – сказала Віра Іванівна.

Комунальне підприємство приносить вибачення за тимчасову відсутність води і просить віднестися з розумінням. «Водоканалівці» завжди докладають  усіх зусиль для відновлення нормального режиму роботи водогінної мережі.

Прес-служба «Полтававодоканалу»

22 февраля 2019
21 февраля 2019