На вихідних полтавців запрошують на тематичну екскурсію “Краса і мода у дзеркалі мистецтва”

0

24 березня учасники пошуково-дослідницького проекту “Таємнича Полтава” планують відвідати нову тематичну екскурсію “Краса і мода у дзеркалі  мистецтва”, розроблену співробітниками Полтавського художнього музею (Галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка.

На вихідних полтавців запрошують на тематичну екскурсію "Краса і мода у дзеркалі мистецтва"

На вихідних полтавців запрошують на тематичну екскурсію “Краса і мода у дзеркалі мистецтва”

“Краса і мода у дзеркалі  мистецтва” – авторська екскурсія Алли Тимошенко, зав. відділом науково-масової та виставкової роботи Полтавського художнього музею (Галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка. Головна тема  – захоплюючі взаємні впливи мистецтва і моди.

На екскурсантів чекає цікава подорож через століття, під час якої вони дізнаються про особливості і примхи моди, зміни уявлень про красу і стиль протягом різних історичних епох на прикладі творів мистецтва, представлених в експозиції Полтавського художнього музею імені Миколи Ярошенка.

Авторка екскурсії не лише відкриє таємниці модних символів – хутра на геральдичних портретах, тюрбану, фероньєрки, “драбинки кохання” (шнурування), спідниці “фріпон”, драпірування, перлів, капелюхів, краваток, парюри, жіночого та чоловічого макіяжу та ін. Кожен учасник екскурсії матиме можливість перетворитись на модель, за допомогою аксесуарів “приміряти” на себе образ історичної епохи і сфотографуватись у новій подобі.

Здійснивши подорож у часі, відвідувачі неодмінно прийдуть до висновку: нові тренди сучасної моди – це зазвичай оновлена класика. Знання історії мистецтва допомагають зробити ошатною повсякденність.

Нагадаємо, що у лютому полтавці уже побували у цьому музеї на романтичній театралізованій екскурсії “Кохання: шедеври та легенди”. Враження залишилися дуже хороші. Тож запрошуємо усіх бажаючих приєднуватися до нового походу в музей. Подати заявку – http://ingreen.in.ua/tours/topoltava/1114

20 вересня 2018
19 вересня 2018