На Великдень у Полтаві влаштують ярмарок

Міська влада Полтави погодила проведення Великоднього ярмарку по вул. Соборності.

На Великдень у Полтаві влаштують ярмарок

На Великдень у Полтаві влаштують ярмарок

Відповідне рішення розглянули на ранковому засіданні міськвиконкому. Протягом трьох днів (25-27 квітня) полтавці та гості міста зможуть скуштувати полтавських страв та напоїв просто неба. Згідно з проектом рішення, вздовж вулиці Соборності, біля ЦУМу, будуть розташовані 10 тимчасових споруд. Роботами зі встановлення МАФів, прибиранням території тощо займатиметься КП «Полтава-сервіс».

— Особливістю цього ярмарку стане використання 10 стилізованих торгівельних наметів, оформлених з урахуванням полтавського колориту. Учасниками стануть відомі місцеві підприємства харчової та переробної промисловості. У ятках можна буде придбати м’ясо-молочні, хлібобулочні та інші види продукції, — доповіла начальник управління адміністративних послуг Полтавської міськради Олена Регеда.

Ймовірно, що під “торгівельними наметами” мались на увазі 10 дерев’яних будиночків, придбаних для проведення новорічного ярмарку взимку 2018-2019 років. Адже на момент закупівлі Олексій Чепурко запевнив, що їх використовуватимуть неодноразово для проведення подібних заходів та народних гулянь.

Зазначимо, сьогодні ж на сайті міської ради з’явилось повідомлення про проведення  17 квітня о 13:30 виїздної наради щодо проведення Великоднього ярмарку у Полтаві.

Залишити відповідь
Коментувати

7 Коментарі

Та такі ярмарки кожен день по центру на вихідних,а тепер ще й хати оті випруть,щоб вообще не пройти було. в екватор отуди всіх. кому треба – поїдуть безплатно з центра.

2019-04-17
Танюшка
Відповіcти
1

Коли повиходять хендмейдщики,то буде яскраво і гарно. Із задоволенням сходимо.

2019-04-17
Ганна
Відповіcти
0

Люблю такі ярмарки. Ще б зобов*язала прикрашати великодніми прикрасами і вікна магазинів та вулиці.

2019-04-17
Юлія
Відповіcти
1

Клас,думаю весною там все пройде на ура,не так як взимку на морозі. Аби тільки погода сприяла!!!

2019-04-17
Олена
Відповіcти
0

Да, нічого нового придумати не можуть…

2019-04-17
Олег
Відповіcти
1

Предложіть. Всі умні дома на дивані!!!!

2019-04-17
Зіта
0

Чи й не ярмарок… Три палатки-два столи…

2019-04-17
Петро
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: