На судовому засіданні у справі журналіста Ярослава Журавля заслухали покази свідків

3

19 грудня у Київському районному суді Полтави відбулося чергове судове засідання у справі побиття журналіста «Трибуни» Ярослава Журавля.

На засідання прийшли обвинувачувані – Антон Пазенко та Мустафа Алоєв, потерпілий Ярослав Журавель, а також свідки – Дмитро Коваль та Олена Кузіна.

Обвинувачені Антон Пазенко (в синій куртці) та Мустафа Алоєв (з сумкою)

Першим заслухали Дмитра Коваля, який заявив, що відмовляється від своїх попередніх показів. На суді свідок заявив, що побиття журналіста взагалі не було. Потерпілий запитав, на якій відстані знаходився від нього Дмитро Коваль під час інциденту?

Свідок Дмитро Коваль

– В декількох метрах, — відповів свідок.

– І при цьому ви не бачили, як на мене напали, збили зі стільця, нанесли близько десяти ударів?, — запитав Ярослав Журавель.

– Ні, не бачив, — відповів Дмитро Коваль.

Наступною заслухали свідка Олену Кузіну. Вона розповіла, що того дня потерпілий надіслав їй повідомлення, написавши, що на нього напали охоронці Сергія Чередніченка в полтавському офісі Соцпартії України.

Свідок Олена Кузіна

– Потім ми домовились зустрітись, щоб я допомогла відвезти його в лікарню. Вже в першій міськлікарні ми викликали поліцію, коли зрозуміли, що травми серйозні, – додала Олена.

Свідок Сергій Чередніченко на засідання не з’явився. Тому суддя оголосив перерву та призначив наступне засідання на 21 січня 2019 року. На ньому і мають заслухати інших свідків.

Фото Ольги Стенько.

16 февраля 2019
15 февраля 2019
14 февраля 2019