На стадіоні «Динамо» у Полтаві капітально відремонтують майданчик за 1,4 млн гривень

Полтавська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України опублікувала звіт про укладений договір на ремонт майданчика з тренажерами. 

Стадіон «Динамо» Полтава

2 травня організація уклала прямий договір з ФОП Ковальов Максим Євгенійович на капітальний ремонт майданчика для загальнофізичної підготовки Полтавської обласної організації ФСТ «Динамо» України.

Будь-якої тендерної документації на сервісі Рrozorro замовник не надав. Адже сума в 1 446 625 гривень не перевищує поріг конкурсу (1,5 млн грн для робіт). Тому він може просто прозвітуватися про вже укладений договір.

Відомо, що термін виконання робіт – до 31 грудня 2019 року. Поки що проплат по цьому договору не було.

Олексій Більчич, заступник голови Полтавської ОО ФСТ «Динамо» України, розповів нам, що на території майданчику встановлять турніки, бруси, канатоходи:

– Облаштуємо також дитячі сертифіковані тренажери, навіси, огорожу та лавки. Адже зараз у нас багато дітей, які потребують місця для заняття спортом.

Схожі тренажери планують розташувати на майбутньому майданчику

На офіційному сайті Полтавської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» зазначено, що спортивні споруди стадіону постійно оновлюють і реконструюють. Зокрема завдяки підтримці динамівських колективів та управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської області.

Також у 2016 році за допомогою федерацій футболу України та області, обласної та міської влад виконали роботи з реконструкції футбольного поля з укладенням штучного покриття та допоміжних споруд. На ці роботи використали понад 10 млн гривень, а на стадіоні побудували не тільки нове стандартне футбольне поле, а й замінили штучне покриття міні-майданчика для ігрових видів спорту, провели капітальний ремонт роздягалень та даху стрілецького тиру.

Виконуються роботи з капітального ремонту ще двох роздягалень, проведено капітальний ремонт покриття волейбольних майданчиків і місць для глядачів з облаштуванням пластикових крісел та загальний благоустрій території.

Раніше повідомлялось, що полтавський дитсадок №26 будуть оновлювати з другої спроби за 11,6 млн гривень.

Залишити відповідь
Коментувати

1 Коментар

Давайте строїть.Я за!!!

2019-05-02
Ірма
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: