На вул. Шевченка демонтували черговий МАФ

Сьогодні зранку представники інспекції по контролю за благоустроєм Полтави демонтували МАФ по вул. Шевченка, 128.

На Шевченка демонтували черговий МАФ

На Шевченка демонтували черговий МАФ

Кіоск «Ремонт взуття» знаходився на цьому місць вже багато років, при цьому власник немає жодних дозвільних документів на розміщення конструкції. Єдиним документом був договір купівлі-продажу самої металоконструкції.

— Сьогодні демонтують незаконно встановлену споруду. Вона знаходиться тут років 10 та взагалі немає ніяких документів, окрім договору купівлі конструкції. За паспортом прив’язки він ніколи не звертався, також взагалі не ходив до відділу архітектури, тож комісійного висновку ніякого немає. Протягом трьох місяців власнику видавали приписи, але, як бачите, він не захотів прибрати, тому це робимо ми, — прокоментувала ситуацію заступниця Полтавського міського голови з економічних та соціальних питань Тетяна Юрченко.

Начальник інспекції по контролю за благоустроєм міста Антон Тонконог, у свою чергу, зазначив, що власник отримував приписи протягом останніх 3-хмісяців.

— Він запевнив нас, що сам все демонтує, проте слова так і залишились обіцяноками. Комісія прийнятла рішення про демонтаж цієї споруди, — говорить Антон Тонконог.

Також Тонконог зазначив, що після демонтажу залишається проблема стихійного звалища навколо конструкції, яке влаштували місцеві мешканці. Після демонтажу конструкцію зберігатимуть на КАТП-1628. Власник споруди зможе забрати її, надавши усі дозвільні документи та сплативши кошти за проведені роботи.

Тим часом, за підрахунками комісії, у Полтаві залишається ще до 200 споруд (МАФів), встановлених без документів.

Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

Та все треба повивозить, хлам а не мафи

2019-06-06
Катя
Відповіcти
0

Той злупок важко назвать мафом)

2019-06-06
Артем
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: