На сесію міськради можуть винести проект рішення про звільнення заступників мера

На сайті Полтавської міської ради оприлюднили проект рішення ради «Про звільнення з посад та зміну складу виконавчого комітету Полтавської міської ради», яким передбачається звільнення трьох заступників міського голови.

Нагадаємо, у понеділок 1 липня полтавський осередок «Самопомочі» оприлюднив заяву про ініціацію звільнення членів «команди Матковського», а саме першого заступника Андрія Ляміна, заступника з питань діяльності виконавчих органів Віталія Нікіпєлова та заступника з гуманітарних питань Людмили Бойченко.

Проект відповідного рішення ради оприлюднили 2 липня на сайті ради. Також повідомлення про його розміщення опублікував ініціатор проекту, депутат Дмитро Сенчакович.


Рішення передбачає не лише звільнення зазначених осіб з посад, а й повне їх виведення зі складу виконавчого комітету ПМР.

Зазначимо, проект можуть винести на найближчу сесію 12 липня, у разі якщо депутати узгодять це питання на погоджувальній нараді у вівторок 9 липня. У разі винесення питання на сесію депутати порушать регламент оприлюднення інформації, адже проект рішення ради повинен бути опублікований за 20 днів до проведення сесії.

Залишити відповідь
Коментувати

4 Коментарі

Проект, це вже не петиції. А як розглядають проекти,теж підписами?

2019-07-03
Марія
Відповіcти
0

А чого саме їх,які обгрунтування? Чим не угодили?

2019-07-03
Євдокія
Відповіcти
0

А чого можуть? Депутати полюбому узгодять це питання на погоджувальній нараді і все буде як по нотах.

2019-07-03
Анатолій
Відповіcти
0

Вже якшо надумали,то полюбомув звільнять.

2019-07-03
Тетяна
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: