На сесії міськради депутати проголосують за нового заступника мера з питань ЖКГ і його премії

0

На сайті міської ради з’явилися три проекти рішень: про звільнення за власним бажанням нинішнього заступника міського голови з питань ЖКГ Олексія Чепурка, призначення на цю посаду Андрія Ляміна, а також надбавки до його майбутньої зарплатні.

Олексій Чепурко, нинішній заступник мера з питань ЖКГ

Олексій Чепурко, нинішній заступник мера з питань ЖКГ

Андрій Лямін обіймав посаду першого заступника начальника Управління ЖКГ при міському голові Андрієві Матковському (до 2010 року).

Автори проекту порахували стаж державної служби та служби в органах місцевого самоврядування нового кандидату, а саме «08 днів 05 місяців 06 років».

Андрій Лямін. Фото з соцмереж

Андрій Лямін. Фото з соцмереж

Наступним проектом новоприбулому чиновнику визначають щомісячну премію та 50-відсоткову надбавку до зарплатні. І, авжеж, традиційні «подарунки» до свят.

ппп

Нагадаємо, днями Олександр Удовіченко розірвав стосунки з широкою коаліцією та вивів представників команди “Рідне місто” з виконавчих органів. Крім того, екс-губернатор Полтавщини гостро розкритикував погляди та діяльність нинішнього очільника фракції БПП міськради Андрія Матковського та першого заступника Олександра Мамая – Михайла Шевченка.

Коментувати

22 березня 2018