На сайті Полтавської міської ради зареєстрували петицію про залучення додаткових ресурсів до міського бюджету

Трибуна
2019-07-24

На сайті Полтавської міської ради зареєстровано електронну петицію за збільшення надходження коштів до бюджету міста за допомогою системи електронних аукціонів “Прозорро.Продажі”.

Згідно з інформацією розділу «Електронні петиції», автором є Довгошей Олександр, а зареєстрована вона 15 липня.

– Я брав участь у дослідженнях бюджету міста, закупівельній діяльності комунальних установ та стану мереж водопостачання. Крім цього я місцевий, і в курсі подій з каналізаційними колекторами, падаючими бурульками, розваленими тролейбусами та купою інших проблем. Для їх вирішення потрібні кошти. Вважаю, що не слід всі сподівання покладати на ЄБР та взагалі донорську допомогу. А тут як раз є вже перевірений спосіб залучення додаткових коштів. Треба його використати, – зазначає Олександр Довгошей, аналітик напряму моніторингу закупівель.

Для розгляду петиції необхідно отримати 250 голосів.

“На сьогодні в місті існує багато гострих питань, для вирішення яких необхідні кошти: нестача комунального транспорту, аварійний стан мережі водопостачання та каналізаційних колекторів, необхідність реконструкції Парку Перемоги, тощо. Не дивлячись на те, що бюджет міста складає близько 3,9 млрд грн, цих коштів ймовірно не вистачить”, – зазначається у петиції.

“Полтавська міська рада вже зробила перші кроки до того, щоб кошти від продажу та оренди майна почали надходити до бюджету – провели конкурс та обрали майданчик для проведення аукціонів «Українську універсальну біржу». Закликаю депутатів Полтавської міської ради на наступній сесії впровадити використання електронних аукціонів для продажу комунального майна та передачі його в оренду, шляхом прийняття всіх необхідних нормативних актів”, – йдеться у тексті.

Олена Мушинська

Залишити відповідь
Коментувати

Останні новини:

Читайте також: