На сайті міськради 3 нові петиції: 2 щодо транспорту та 1 щодо меморіалу Небесної сотні

Сьогодні на сайті Полтавської міської ради з’явилося три нові петиції: дві щодо транспорту та одна щодо меморіалу Небесної сотні.

На сайті міськради 3 нові петиції: 2 щодо транспорту та 1 щодо Меморіалу Небесної Сотні

На сайті міськради 3 нові петиції: 2 щодо транспорту та 1 щодо Меморіалу Небесної Сотні

Перша петиція під назвою «Про громадський транспорт м. Полтава». Ось що пише її авторка Валентина Теплінська:

«З метою поліпшення транспортного обслуговування населення та створення безпечних умов для перевезення пасажирів с. Вороніна, пропоную замінити старі маршрутки, які непридатні для експлуатації, на сучасні, надійні та комфортні автобуси більшої місткості, а також розглянути можливість запуску кільцевого маршруту с. Вороніна-Сади-Половки-Центр-Вороніна».

У тексті другої петиції, яка має назву «Меморіал Небесної сотні на місці колишнього «вождя» автор Олександр Масленко зазначає, що паркова територія знаходиться в занепаді і потребує реконструкції.

Третя петиція — прохання від Наталі Лазоренко пустити у хід автобуси у с. Розсошенці.

«Більше року як по маршруту Розсошенці перестали Їздити міські автобуси. Це окраїна міста, але там теж живуть люди, будуються нові будинки, а транспорта немає належного. Прохання, дайте автобуси«, — пише авторка.
Залишити відповідь
Коментувати

2 Коментарі

На маршруті Вороніна жахливі автобуси, їх видно здалеку – їдуть боком. Чуть землі не черкаються, а люди сідають,бо треба ж їхать.

2018-11-28
Світлана
Відповіcти
0

З цими Розсошенцями справді біда, у час пік доїхати додому не можливо, я вже мовчу про те, як страждають мами з колясками. Це важливе прохання! Потрібні автобуси!

2018-11-26
Вікторія
Відповіcти
0

Останні новини:

Читайте також: