На сайті міської ради протягом дня з’явилося 3 нові петиції

0

Сьогодні на сайті Полтавської міськради з’явилося три нових петиції, які мають назви «Капітальний ремонт всього будинку по вул. Нікітченка, 4«, «Небезпечні старі стовпи» та «Облаштування автостоянки біля АТБ (Браїлки)«.

На сайті міської ради протягом дня з'явилося 3 нові петиції

На сайті міської ради протягом дня з’явилося 3 нові петиції

«Сходові клітини всіх під’їздів, а їх всього 9 (дев’ять), потребують капітального ремонту. Хочемо зазначити, що одним із основних найменувань робіт, згідно з дефектним актом від 06 жовтня 2016 року, який затвердив начальник КП «ЖЕО№2» Ландар О. М., є заміна дерев’яних вікон на металопластикові із енергозберігаючим склом в кількості 216 шт.«, — зазначає у тексті автор першої петиції Максим Шарлай. За його словами, будинок має ще багато проблем, наприклад, з водопостачанням та інші.

Збір підписів триватиме ще 60 днів. Наразі їх 6, що складає менше 2,4% від потрібної кількості.

Читайте також: Електронна петиція у Полтаві: працює, але вибірково

Авторка інших двох петицій, Валентина Яблунівська, звертає увагу депутатів на небезпечні старі стовпи на вул. Кучеренка, 7 та автостоянку поблизу зупинки «Браїлки».

«Виникає затор, водії дуже обурюються, не можуть проїхати, змушені чекати, сваряться… Та стоянка, яку зробило АТБ, розрахована максимум на 4 авто і дуже незручна для заїзду. Виникає потреба в облаштуванні автостоянки по вулиці Гожулівська (біля АТБ, як їхати в сторону Рибців)«, — зазначає авторка.

Петиція щодо стовпів наразі зібрала 2 підписи (0,8%), а щодо автостоянки — 11 (4,4%). Збір підписів на обидві петиції триватиме ще 60 днів.

Читайте також: Як працюють і чи мають результати електронні петиції подані полтавцями (Інфографіка)

Нагадаємо, полтавці також просять створити міні-футбольне поле зі штучним покриттям в мікрорайоні Сади-1.

16 января 2019